Dizi Haberleri > İstanbul Kırmızısı Film Fragmanı Yayınlandı!

İstanbul Kırmızısı Film Fragmanı Yayınlandı!

İstanbul Kırmızısı Film Fragmanı Yayınlandı!

BKM‘den yeni bir film vizyona giriyor. Deneyimli yönetmen Ferzan Özpetek’in kendi romanından beyazperdeye taşıdığı İstanbul Kırmızısı adlı yeni filmin vizyon tarihi belli oldu. Ünlü oyuncuların kadrosunda yer aldığı film 2017 yılında beyazperde izleyicisiyle buluşacak. İstanbul Kırmızısı filminin başrollerinde Halit Ergenç, Tuba Büyüküstün, Mehmet Günsür, Nejat İşler, Zerrin Tekindor, […]

21 Şubat 2017 - 13:56

BKM‘den yeni bir film vizyona giriyor. Deneyimli yönetmen Ferzan Özpetek’in kendi romanından beyazperdeye taşıdığı İstanbul Kırmızısı adlı yeni filmin vizyon tarihi belli oldu. Ünlü oyuncuların kadrosunda yer aldığı film 2017 yılında beyazperde izleyicisiyle buluşacak.

İstanbul Kırmızısı filminin başrollerinde Halit Ergenç, Tuba Büyüküstün, Mehmet Günsür, Nejat İşler, Zerrin Tekindor, İpek Bilgin, Çiğdem Selışık Onat, Ayten Gökçer, Serra Yılmaz, Reha Özcan, Cemre Ebuzziya ve Şerif Sezer yer alıyor.

İstanbul Kırmızısı Vizyon Tarihi

Film beyazperde izleyicisiyle 3 Mart 2017 Cuma günü buluşacak.

İstanbul Kırmızısı Nerede Çekiliyor?

2017 yılında vizyona girecek olan İstanbul Kırmızısı, İstanbul Büyükada‘da çekildi.

İstanbul Kırmızısı Konusu;

Eski bir yazar olan Orhan,her şeyini kaybettikten sonra Londra’ya yerleşir. Uzun bir zaman sonra İstanbul’a geri dönüş yapar. Orhan’ın geri dönüş sebebi ise Deniz Soysal’la tanışmaktır. Ünlü yönetmen Deniz Soysal, yeni filminin çalışmalarını yürütmektedir. Deniz’in çocukluk yıllarını kaleme aldığı kitabının yayınlanmadan önce son şeklini Orhan verecektir. Orhan, İstanbul’da Deniz’le buluştuktan ertesi gün Deniz’e ulaşamaz. Deniz ortadan kaybolmuştur. Soruşturmalar başlatıldığında Deniz’in geri gelmeyeceğinden endişe duyanlar vardır. Orhan’ın kitapta fark ettikleriyle Deniz’in esrarengiz yaşantısı ortadan yok oluşuyla beraber aydınlatılmanın eşiğindedir.

İstanbul Kırmızısı Fragmanı

İstanbul Kırmızısı Oyuncuları;

Halit Ergenç;

Bosna'da yaşanan savaşın izlerini silmek ve Saraybosna'yı yeniden kültür ve sanatın adresi yapmak amacıyla organize edilen 20. Saraybosna Film Festivalinin (SFF) özel konuğu olarak Bosna Hersek'e gelen tiyatro ve sinema sanatçısı Halit Ergenç (fotoğrafta), ''Benim için çok yeterli bir gezi olmadı, buraya yeniden dönmek zorundayım'' dedi. ''Muhteşem Yüzyıl'' dizisi ile Bosna Hersek'te geniş hayran kitlesi bulunan Ergenç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ilk kez geldiği Saraybosna'yı çok beğendiğini ve ailesi ile birlikte burayı yeniden ziyaret etmek istediğini söyledi. (Samir Yordamoviç - Anadolu Ajansı)

Tuba Büyüküstün;

istanbul-kirmizisi-tuba-buyukustun-kimdir

Mehmet Günsür;

istanbul-kirmizisi-mehmet-gunsur-kimdir

Nejat İşler;

istanbul-kirmizisi-nejat-isler-kimdir

Zerrin Tekindor;

istanbul-kirmizisi-zerrin-tekindor-kimdir

İpek Bilgin;

istanbul-kirmizisi-ipek-bilgin-kimdir

Çiğdem Selışık Onat;

istanbul-kirmizisi-cigdem-selisik-onat-kimdir

Ayten Gökçer;

istanbul-kirmizisi-ayten-gokcer-kimdir

Serra Yılmaz;

istanbul-kirmizisi-serra-yilmaz-kimdir

Reha Özcan;

istanbul-kirmizisi-reha-ozcan-kimdir

Cemre Ebuzziya;

istanbul-kirmizisi-cemre-ebuzziya-kimdir

Şerif Sezer;

istanbul-kirmizisi-serif-sezer-kimdir

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?