Dizi Haberleri > İstanbullu Gelin 1. Bölüm Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

İstanbullu Gelin 1. Bölüm Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

İstanbullu Gelin 1. Bölüm Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Özcan Deniz, Aslı Enver ve Salih Bademci’nin başrollerini paylaştığı yeni dizi İstanbullu Gelin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği İstanbullu Gelin’den iddialı bir fragman yayınlandı. Çok yakında Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizinin meraklı bekleyişi sürüyor. Yeni dizide Bursa’lı köklü bir ailenin […]

24 Ocak 2017 - 19:12

Özcan Deniz, Aslı Enver ve Salih Bademci’nin başrollerini paylaştığı yeni dizi İstanbullu Gelin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği İstanbullu Gelin’den iddialı bir fragman yayınlandı. Çok yakında Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizinin meraklı bekleyişi sürüyor.

Yeni dizide Bursa’lı köklü bir ailenin etrafında geçen dillere destansı bir aşk hikayesi izleyiciye aktarılacak. Özcan Deniz ile Aslı Enver’in dillere destansı aşk hikayesi yayınlanan yeni fragmanla ilgi odağı oldu. Muhteşem bir oyunculuğa sahip olan ikili bu sezon oldukça çok konuşulacak. Geri sayımı başlayan yeni dizi İstanbullu Gelin ilk bölümünden itibaren Şubat 2017’de Star Tv ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?