Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

İstanbullu Gelin 4. Bölüm Fragmanı Faruk’un Başı Belada mı?

Özcan Deniz, Aslı Enver ve Salih Bademci’nin başrollerini paylaştığı yeni dizi İstanbullu Gelin’in yeni bölümü bu akşam ekranlara geldi. İstanbullu Gelin 4. bölüm fragmanı dizinin bitiminden hemen sonra izleyicinin ilgisine sunulmuştur. Büyüleyici yeni bölüm fragmanını ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler.. Faruk’un Süreyya’dan vazgeçmeyeceğini anlayan Esma Sultan, Süreyya’yı konaktan göndermek için kolları sıvar. Eğer Boran Konağına […]

İstanbullu Gelin 4. Bölüm Fragmanı Faruk’un Başı Belada mı?
17 Mart 2017 - 17:04 'de eklendi.

Özcan Deniz, Aslı Enver ve Salih Bademci’nin başrollerini paylaştığı yeni dizi İstanbullu Gelin’in yeni bölümü bu akşam ekranlara geldi. İstanbullu Gelin 4. bölüm fragmanı dizinin bitiminden hemen sonra izleyicinin ilgisine sunulmuştur. Büyüleyici yeni bölüm fragmanını ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. İyi seyirler..

Faruk’un Süreyya’dan vazgeçmeyeceğini anlayan Esma Sultan, Süreyya’yı konaktan göndermek için kolları sıvar. Eğer Boran Konağına bir gelin gelecekse o kişi Esma Sultan’ın onay verdiği kişi olacaktır. Öte yandan Fikret sonunda İpek’le evleneceği için havalara uçarken, Faruk annesine hesap soracaktır.

Esma Sultan ise kendine ve ailesine uygun olan gelini çoktan herkese duyurmaya başlamıştır bile. Faruk ile Süreyya her şeye rağmen aşklarını yaşamaya devam ederken Esma Sultan’ın Süreyya’yı sınamak istemesiyle Süreyya kolay kolay yenilmeyeceğini ispatlamıştır. Öte yandan İpek ve Fikret’in düğün hazırlıklarına Senem’in Bursa’ya gelişiyle gölge düşer. İstanbullu Gelin 4. yeni bölümüyle 24 Mart 2017 cuma akşamı Star Tv’de.

İstanbullu Gelin 4. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER