Dizi Haberleri > Kaçın Kurası 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Hemen İzle

Kaçın Kurası 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Hemen İzle

Kaçın Kurası 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Hemen İzle

Atv ekranlarında yayınlanacak olan Romantik Komedi tarzındaki yeni dizi Kaçın Kurası ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Rengarenk dizisinin sona ermesinin ardından devam kararlılığı gösterdiği yeni sezon dizisi Kaçın Kurası yayınlanan ilk fragmanı ile heyecan uyandırdı. Ekranların en gözde dizileri arasına girmeyi planlayan Kaçın Kurası yeni oyuncularla iddialı bir ekip kurdu. […]

16 Eylül 2016 - 22:10

Atv ekranlarında yayınlanacak olan Romantik Komedi tarzındaki yeni dizi Kaçın Kurası ilk bölüm fragmanı yayınlandı. Rengarenk dizisinin sona ermesinin ardından devam kararlılığı gösterdiği yeni sezon dizisi Kaçın Kurası yayınlanan ilk fragmanı ile heyecan uyandırdı. Ekranların en gözde dizileri arasına girmeyi planlayan Kaçın Kurası yeni oyuncularla iddialı bir ekip kurdu.

Kaçın Kurası 1. yeni bölümü ile 23 Eylül Cuma günü saat 21:00’de Atv ekranlarında sizlerle olacaktır.

Kaçın Kurası Son Bölümde Neler oldu? Neler Yaşandı?

Dizinin son bölümünde ortaya çıkan gerçeklerin ardından Can ve Renk’in hikayesi başlamadan sonlanmıştı. İkili kendi yoluna gitmişti. Renk başlamadan biten hikayenin ardından İstanbul’a taşınma kararı almıştı. Can ise yaşadığı İzmir’de kalarak Renk’i kalbine gömmüştü.

Kaçın Kurası 1. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?