Dizi Haberleri > Kaçın Kurası 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Hd (30 Eylül 2016)

Kaçın Kurası 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Hd (30 Eylül 2016)

Kaçın Kurası 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Hd (30 Eylül 2016)

Rengarenk dizisi devam niteliğinde Kaçın Kurası adıyla yeni sezona başlangıç yapan dizide izleyici kitlesinden tam not. Bu akşam ilk bölümü yayınlanan dizinin bitiminin hemen ardından 2. bölüm fragmanı da yayınlandı. Selin Şekerci ve Serhat Teoman’ı bir araya getiren dizi Kaçın Kurası 2. bölümüyle 30 Eylül […]

23 Eylül 2016 - 21:45

Rengarenk dizisi devam niteliğinde Kaçın Kurası adıyla yeni sezona başlangıç yapan dizide izleyici kitlesinden tam not. Bu akşam ilk bölümü yayınlanan dizinin bitiminin hemen ardından 2. bölüm fragmanı da yayınlandı. Selin Şekerci ve Serhat Teoman’ı bir araya getiren dizi Kaçın Kurası 2. bölümüyle 30 Eylül 2016 Cuma günü saat 20:00’da Atv ekranlarında olmaya devam edecektir.

İzmir’e kalbini gömen Renk kendini işe vermiş ve aşka tövbe etmiştir. Fakat Amerika’dan öyle biri gelir ki siyah beyaz olan Renk’in hayatına bir anda Rengarenk etki yaratır. 10 yıl evvel geride bıraktığı sandığı ailesi ve geçmişiyle karşılaşan Barış, inkar etse de Renk’ten etkilenmiştir.

Yeni tanışan bu ikili ilişki yaşamaktan kaçsalar da birlikte oldukları zaman hiç beklenmeyen bir anda birbirlerine kapılacaklardır. İki yolu olan Barış hangisini seçerse ona göre Renk’in kaderi de o yöne gidecektir.

Kaçın Kurası 2. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?