Dizi Haberleri > Kaçın Kurası Reyting Sonuçları İzlenme Oranları Tuttu mu?

Kaçın Kurası Reyting Sonuçları İzlenme Oranları Tuttu mu?

Kaçın Kurası Reyting Sonuçları İzlenme Oranları Tuttu mu?

2016-2017 yeni sezonuna Kaçın Kurası adıyla devam edecek olan Rengarenk dizisi bilindiği üzere yaz aylarımda yayınlanmaya başlamıştı. Rengarenk adıyla çıktığı yayın hayatında reyting kurbanı olan dizi yeni sezonda Kaçın Kurası adıyla istenilen reytingi alabildi mi? detaylar haberimizde yer alıyor. 23 Eylül 2016 Cuma günü yayın […]

02 Eylül 2016 - 11:31

2016-2017 yeni sezonuna Kaçın Kurası adıyla devam edecek olan Rengarenk dizisi bilindiği üzere yaz aylarımda yayınlanmaya başlamıştı. Rengarenk adıyla çıktığı yayın hayatında reyting kurbanı olan dizi yeni sezonda Kaçın Kurası adıyla istenilen reytingi alabildi mi? detaylar haberimizde yer alıyor.

23 Eylül 2016 Cuma günü yayın hayatına başlayan Atv dizisi Kaçın Kurası reyting sonuçlarını anbean buradan sizlerle paylaşacağız. Dizinin her hafta cuma günü yayınlanan yeni bölümünün ardından reytinglerde yakaladığı sonuçları paylaşacağız. Dizi hakkında şimdilik tutup tutmayacağı hakkında erken konuşmanın hiç bir anlamı yok. Bakalım bir kaç bölümden sonra Kaçın Kurası dizisinin reytinglerde göstereceği performansa göre tutacağı belli olacaktır.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?