Dizi Haberleri > Kalbimdeki Deniz 12. Bölüm Fragmanı 14 ocak Fox

Kalbimdeki Deniz 12. Bölüm Fragmanı 14 ocak Fox

Kalbimdeki Deniz 12. Bölüm Fragmanı 14 ocak Fox

Büyüleyici öyküsüyle her hafta ilgiyle izlenen Kalbimdeki Deniz yeni tanıtımı yayınlandı. Sevilen dizi Kalbimdeki Deniz 12. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan bölümün bitiminden sonra yayınlandı. Fox Tv dizisi Kalbimdeki Deniz yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.. Kalbimdeki Deniz 11. yeni bölümü ile 14 ocak 2017 cumartesi günü Fox Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle […]

07 Ocak 2017 - 18:42

Büyüleyici öyküsüyle her hafta ilgiyle izlenen Kalbimdeki Deniz yeni tanıtımı yayınlandı. Sevilen dizi Kalbimdeki Deniz 12. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan bölümün bitiminden sonra yayınlandı. Fox Tv dizisi Kalbimdeki Deniz yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.. Kalbimdeki Deniz 11. yeni bölümü ile 14 ocak 2017 cumartesi günü Fox Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olmaya devam edecektir.

Deniz bebeğini kaybeder bu duruma en çok sevinen Hülya ve Şebnem olur. Mirat ise Deniz’in en büyük destekçisi olur. Diyat ve Serdem sonunda bir araya gelirler fakat bu buluşmayı herkesten gizlemek zorunda kalırlar. Fikriye’nin Ece’yi ezme çabası Hülya’nın tepkisini çeker. Fikriye ve Ece arasındaki savaşta kılıçlar çekilir. Fikriye ve Giden’in oyunlarına rağmen, Mustafa Ece’nin suyundan giderek kalbini kazanır.

Kalbimdeki Deniz 12. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?