Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Kalbimdeki Deniz 13. Bölüm Fragmanı 21 Ocak 2017 | Gelecek Bölüm

Büyüleyici öyküsüyle her hafta ilgiyle izlenen Kalbimdeki Deniz’in yeni tanıtımı yayınlandı. Kalbimdeki Deniz 13. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan bölümün bitiminden hemen sonra yayınlandı. Sevilen dizinin yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.. Ozan bulunduktan sonra arkasından yeni bir sürpriz meydana gelir. Mustafa ile yakınlık kuran Ece, Figen’in itirafı sonucu geri adım atar. Bu esnada Fikriye ise İbrahim’i […]

Kalbimdeki Deniz 13. Bölüm Fragmanı 21 Ocak 2017 | Gelecek Bölüm
14 Ocak 2017 - 18:49 'de eklendi.

Büyüleyici öyküsüyle her hafta ilgiyle izlenen Kalbimdeki Deniz’in yeni tanıtımı yayınlandı. Kalbimdeki Deniz 13. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan bölümün bitiminden hemen sonra yayınlandı. Sevilen dizinin yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler..

Ozan bulunduktan sonra arkasından yeni bir sürpriz meydana gelir. Mustafa ile yakınlık kuran Ece, Figen’in itirafı sonucu geri adım atar. Bu esnada Fikriye ise İbrahim’i doldurmaktadır. Ece’yi Ferhat’ın tehdit ettiğini öğrenen Mustafa bu defa hesap sorar. Diyar ise ağabeylerinin İstanbul’a geleceğini öğrenmesiyle korkuya kapılırken, Elvan’ın planı ile rahat soluk alır.

Şebnem ile Alihan arasında ki gerginlik yükselirken, Alihan gizlice ailesini görmek için İstanbul’a gider. Alihan uzun bir aradan sonra ailesiyle karşılaşacağı için heyecanlıdır. Kalbimdeki Deniz 13. yeni bölümü ile 21 ocak 2017 cumartesi günü Fox Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olmaya devam edecektir.

Kalbimdeki Deniz 13. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER