Dizi Haberleri > Kalbimdeki Deniz 15. Bölüm Fragmanı 4 Şubat 2017

Kalbimdeki Deniz 15. Bölüm Fragmanı 4 Şubat 2017

Kalbimdeki Deniz 15. Bölüm Fragmanı 4 Şubat 2017

Büyüleyici öyküsüyle her hafta ilgiyle izlenen Kalbimdeki Deniz’in yeni tanıtımı yayınlandı. Kalbimdeki Deniz 15. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan bölümün bitiminden hemen sonra yayınlandı. Sevilen dizinin yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.. Fikriye Mustafa’nın aldığı saldırıyı kullanarak Figen’i Mustafa’nın üzerine salarken Ece’yi ve Deniz’i de ezmeyi dener […]

28 Ocak 2017 - 17:43

Büyüleyici öyküsüyle her hafta ilgiyle izlenen Kalbimdeki Deniz’in yeni tanıtımı yayınlandı. Kalbimdeki Deniz 15. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan bölümün bitiminden hemen sonra yayınlandı. Sevilen dizinin yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler..

Fikriye Mustafa’nın aldığı saldırıyı kullanarak Figen’i Mustafa’nın üzerine salarken Ece’yi ve Deniz’i de ezmeyi dener fakat Mirat her ikisini de ona yedirmez. İbrahim’in tepkisini alan Ece iletişim kuramadığı için üzülür.  Deniz yeni işinde Emin’in oyunlarıyla mücadele ederken Orhan Deniz’in beğenisini kazanmak için de elinden geleni yapar. Deniz ve Mirat’ın kazara yakınlaşması Diyar’ın tepkisini alır. Deniz Diyar’ın öğrenmesi durumunda huzursuzlanır.  Kalbimdeki Deniz 15. yeni bölümü ile 4 şubat 2017 cumartesi günü Fox Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olmaya devam edecektir.

Kalbimdeki Deniz 15. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?