Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Kalbimdeki Deniz 22. Bölüm Fragmanı aşçı Emin’in katili kim?

Büyüleyici öyküsüyle her hafta ilgiyle izlenen Kalbimdeki Deniz’in yeni tanıtımı yayınlandı. Kalbimdeki Deniz’in 22. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan bölümün bitiminden hemen sonra yayına çıktı. Sevilen dizinin yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.. Mirat buluşma yerine gelirken, çiftliktekiler aşçı Emin’in şaibeli ölümüyle derin sarsıntı yaşar. Çiftlikteki herkesin ifadesi alındığı sırada haberi alan Mirat, karakola gider. Ancak karakolu […]

Kalbimdeki Deniz 22. Bölüm Fragmanı aşçı Emin’in katili kim?
18 Mart 2017 - 14:24 'de eklendi.

Büyüleyici öyküsüyle her hafta ilgiyle izlenen Kalbimdeki Deniz’in yeni tanıtımı yayınlandı. Kalbimdeki Deniz’in 22. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan bölümün bitiminden hemen sonra yayına çıktı. Sevilen dizinin yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler..

Mirat buluşma yerine gelirken, çiftliktekiler aşçı Emin’in şaibeli ölümüyle derin sarsıntı yaşar. Çiftlikteki herkesin ifadesi alındığı sırada haberi alan Mirat, karakola gider. Ancak karakolu geldiğinde aşçı Emin’i öldürmekten tutuklanmıştır. Diyar annesine kavuşurken, Serdem ile geleceği hakkında endişe duyar. Sonunda Ece ve Mustafa ise birbirlerine açılmıştır.

Diğer yandan Deniz’in verdiği çabalar sayesinde Mirat serbest bırakılmıştır. Mirat ona karşı hissettiği duygularını açacağı sırada Deniz’in engeline takılmıştır. Alihan ise Şebnem’le nikah masasına oturmadan önce Deniz ve çocukları ile yüzleşecektir. Ama İstanbul’a geldiği sırada onu bekleyen büyük bir sürpriz vardır. Kalbimdeki Deniz 22. yeni bölümü ile 25 Mart 2017 cumartesi günü Fox Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olmaya devam edecektir.

Kalbimdeki Deniz 22. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER