Dizi Haberleri > Kalbimdeki Deniz Hülya Şimdi Ne Yapacaktır? 19. Bölüm Fragmanı

Kalbimdeki Deniz Hülya Şimdi Ne Yapacaktır? 19. Bölüm Fragmanı

Kalbimdeki Deniz Hülya Şimdi Ne Yapacaktır? 19. Bölüm Fragmanı

Büyüleyici öyküsüyle her hafta ilgiyle izlenen Kalbimdeki Deniz’in yeni tanıtımı yayınlandı. Kalbimdeki Deniz 19. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan bölümün bitiminden hemen sonra yayınlandı. Sevilen dizinin yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler.. Deniz ve ailesi, Mirat’ın suçu olmadığını öğrendikten sonra eve geri dönmüştür. Bir özür borçlu olduklarını […]

25 Şubat 2017 - 15:32

Büyüleyici öyküsüyle her hafta ilgiyle izlenen Kalbimdeki Deniz’in yeni tanıtımı yayınlandı. Kalbimdeki Deniz 19. bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan bölümün bitiminden hemen sonra yayınlandı. Sevilen dizinin yeni bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler..

Deniz ve ailesi, Mirat’ın suçu olmadığını öğrendikten sonra eve geri dönmüştür. Bir özür borçlu olduklarını bilerekten Mirat’tan özür dilerler. Mirat, Ali diye bilinen kişinin Serdem olduğunu anlamıştır. Öte yandan Diyar’la Mirat’ın konuşmasına kulak misafiri olan Deniz bazı şeyleri yanlış anlar. Diyar hakkında tanık olduğu şeyler onu hüsrana uğratır.

Yarıyıl tatilini fırsat bilen Mustafa ve Ece yakınlaşırken, Figen ise başına geleceklerden dolayı Fikriye’nin yoğun bakımdan çıkmış olmasına dahi sevinemez. Öte yandan Deniz, çocukları için ek iş bulmaya kararlıdır. Alihan ise Şebnem’in birileri işe gizliden gizliye görüştüğünü fark eder. Kalbimdeki Deniz 19. yeni bölümü ile 4 Mart 2017 cumartesi günü Fox Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olmaya devam edecektir.

Kalbimdeki Deniz 19. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?