Dizi Haberleri > Kalp Atışı Oğuz Kimdir? Ali Burak Ceylan Kimdir Biyografisi

Kalp Atışı Oğuz Kimdir? Ali Burak Ceylan Kimdir Biyografisi

Kalp Atışı Oğuz Kimdir? Ali Burak Ceylan Kimdir Biyografisi

MF Yapım‘ın yapımcılığını üstlendiği ve bir zamanlar Show Tv ekranlarında yayınlanan Doktorlar dizisinin bir benzeri olan ”Kalp Atışı” isimli dizi çok yakında izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerini Öykü Karayel, Gökhan Alkan, Ege Kökenli ve Hakan Gerçek gibi tecrübeli isimlerin paylaştığı dizide, deneyimli oyuncu Ali Burak Ceylan, Oğuz karakteri […]

03 Temmuz 2017 - 17:28

MF Yapım‘ın yapımcılığını üstlendiği ve bir zamanlar Show Tv ekranlarında yayınlanan Doktorlar dizisinin bir benzeri olan ”Kalp Atışı” isimli dizi çok yakında izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor. Başrollerini Öykü Karayel, Gökhan Alkan, Ege Kökenli ve Hakan Gerçek gibi tecrübeli isimlerin paylaştığı dizide, deneyimli oyuncu Ali Burak CeylanOğuz karakteri ile yeni dizide izleyici karşısına çıkacak.

Ali Burak Ceylan (Oğuz) Kimdir Biyografisi?
Yakışıklılığı ile dikkat çeken Ceylan, 26 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul‘da Dünyaya gözlerini açmıştır. Üniversite eğitimini Kocaeli Üniversitesi Atçılık Bölümü’nde tamamlayan genç oyuncu, oyunculuk eğitimini ise Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde tamamlamıştır. Ali Burak Ceylan, başrollerini Burak Özçivit ile Neslihan Atagül’ün paylaştığı Kara Sevda isimli dizide rol alarak ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır. Şimdi ise yakında yayınlanacak olan ”Kalp Atışı” isimli dizide Oğuz karakterine can verecek.

Kalp Atışı 1. Bölüm Fragmanı:

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?