Dizi Haberleri > Kanaga Dizisi Oyuncuları fragman konusu Nerede Çekiliyor?

Kanaga Dizisi Oyuncuları fragman konusu Nerede Çekiliyor?

Kanaga Dizisi Oyuncuları fragman konusu Nerede Çekiliyor?

 Uzun zamandır ekranlardan uzak kalan Mehmet Günsür diğerlerinden farklı olan ve sadece internet üzerinde yayınlanacak yeni dizisi Kanaga ile geri dönüyor. Yakışıklı ve başarılı oyuncu önümüzdeki gönlerde Kanaga adlı internet dizisi ile sevenleri ile buluşacak. Kanaga Dizisi Konusu Sosyal medya sitesi olan Instagram hesabında dizinin […]

19 Temmuz 2016 - 12:08

 Uzun zamandır ekranlardan uzak kalan Mehmet Günsür diğerlerinden farklı olan ve sadece internet üzerinde yayınlanacak yeni dizisi Kanaga ile geri dönüyor. Yakışıklı ve başarılı oyuncu önümüzdeki gönlerde Kanaga adlı internet dizisi ile sevenleri ile buluşacak.

Kanaga Dizisi Konusu

Sosyal medya sitesi olan Instagram hesabında dizinin set arkası görüntülerini paylaşan Mehmet Günsür dizinin konusu hakkında da bilgi verdi. Mehmet Günsür paylaştığı fotoğrafın altına Kanaga için “Bir fizikçinin, babasını bulma arayışı üzerine kurulu bağımsız bir internet dizisi” notunu düştü.

Kanaga Dizisi Nerede Çekiliyor?

Dizinin nerede çekildiği henüz belli değildir.

Kanaga Dizisi Oyuncuları

Dizinin oyuncusu son olarak Muhteşem Yüzyıl’da canlandırdığı Şehzade Mustafa karakteri ile gönülleri fetheden Mehmet Günsür olacak.

kanaga dizisi mehmet günsür

Kanaga Dizisi Hangi Kanalda

Mehmet Günsür’ün bağımsız olarak çektiği film televizyon ekranlarında yer almayacak. Mehmet Günsür dizinin bağımsız bir internet dizisi olduğu şeklinde bir açıklama yaptı.

Mehmet Günsür Kimdir?

8 Mayıs 1975 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlk oyunculuk deneyimini 1997 yılında Hamam filminde canlandırdığı Mehmet rolü ile yaşamıştır. Bu zamana kadar pek çok film ve televizyon dizisinde rol alan Mehmet Günsür hem yakışıklı olması hem de başarılarıyla dikkat çekmektedir. Son sineme filmi 2014 yılında vizyona giren Unutursam Fısılda, son dizisi ise Star TV ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl’dır. Muhteşem Yüzyıl’da Şehzade Mustafa karakterini canlandırmış ve bütün Türkiye tarafından sevilmiştir. Muhteşem Yüzyıl’da oynadığı infaz sahnesi ile bütün Türkiye’yi etkilemeyi başarmış ve sosyal medya da bu olay sahne oturmuştur.

kanaga-mehmet-sungur-kim

Sibel Günsür Kimdir?

Sibel Günsür, ünlü oyuncu Mehmet Günsür’ün annesidir.

sibel-gunsur

Kevork Malikyan Kimdir?

2 Haziran 1943 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelen Kevork Malikyan papaz olmak için 10 yaşında İstanbul’a geliyor. Papaz olmak yerine oyunculuğu tercih eden Malikyan 20 yaşında Londraya giderek tiyatro eğitimi alıyor. İngiltere’nin en önemli tiyatroları Globe Theatre, Royal National Theatre ve Royal Shakespeare Company’de yıllarca Shakespeare oynadı. Bir çok dizi ve filmde rol alan oyuncu 2011 yılında Türkiye’ye kesin dönüş yapıyor. Türkiye’de bir çok dizi ve filmde rol alan oyuncu başlıca Bir Ömür Yetmez, Babalar ve Evlatlar, Reaksiyon ve Gece Yarısı Ekspresi’nde yer aldı.

kevork

Andres Lopez Kimdir?

 

Yaz Angın Yüceil  Kimdir?

 

Ertuğrul Doğan Kimdir?

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?