Kanıt Ateş Üstünde Dizisi Oyuncuları Konusu Fragmanı

Televizyon ekranlarının oldukça popüler polis dizisi olan Kanıt 3 yıl gibi bir süre ara vermesinin ardından Kanıt Ateş Üstünde ismiyle tekrar ekranlara dönmek için hazırlık yapıyor.

2013 yılında ani alınan bir karar sonrasında ekranlara veda eden Kanıt dizisi, yeni oyuncu kadrosu ve yeni ismiyle ekranlara tekrar dönmek için hazırlıklarını sürdürüyor. Son yayınlanan 100. Bölüm ile final yapan dizinin yeni çekimlerine başlandı. Yayınlanan 100. Bölümünden sonra final yapmış olan Kanıt yayınlanan tekrar bölümleri ile reyting rekorlarını alt üst etmişti. Kanıt dizisi için uzun zamandır bir çok iddia ortaya atılıyordu. Ancak bu iddialara izinin senaristi ve yönetmeni tarafından herhangi bir açıklama yapılmamıştı. Sonunda beklenen o açıklama geldi ve dizi Kanıt Ateş Üstünde ismiyle başrolünde yer alan ünlü oyuncu Tansel Öngel ile ekranlara dönüyor.

Kanıt Dizisi Oyuncu Kadrosu

Tansel Öngel’in yanı sıra Başak Güröz, Ahmet Olgun Sünear, Ebru Aytemur, Müge Arıcılar, Duygu Şen, Oktay Korunan, Güvenç Selekman ve Hayati Akşam gibi isimler yer alıyor.

Tansel Öngel

24 Eylül 1976 Kilis doğumlu olan yakışıklı oyuncu, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünden 2000 yılında eğitimini tamamlamıştır. Daha sonra 2000 yılında Trabzon Devlet Tiyatrosunda görev alan Tansel Öngel, şuan yine Trabzon Devlet Tiyatro sanatçısı olarak görevine devam etmektedir. 2004 yılında Uy Başımıza Gelenler isimli dizi ile ekranlara merhaba diyen oyuncu, 2010 yılında yönetmenliği Osman Sınav ve Raşit Çelikezer’in yaptığı Kılıç Günü isimli dizide başrol oyuncusu olarak yer almıştır. 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Venedik Kralı’nın oğlu Alvise Gritti isimli karakteri canlandırmıştır. 2012 ile 2014 yılları arasında ekranların beğenilen dizisi Benim İçin Üzülme isimli dizide Niyazi karakterini canlandıran Tansel Öngel, 18 Mart 2015 tarihinde vizyona girmiş olan Son Mektup isimli sinema filminde rol almıştır.
tansel öngel

Ahmet Olgun Sünear

24 Aralık 1982 İstanbul doğumlu olan oyuncu, 2015 yılında Mayıs Kraliçesi isimli dizide Oğuz karakteri ile rol almıştır. Mimar Sinan Üniversitesi Endüstri Ürünleri bölümünden mezun olan yakışıklı oyuncu Bahar Kerimoğlu ile birlikte metot oyunculuk çalışması yapmıştır. Ahmet Olgun Sünear ilk olarak dergilerde fotomodellik olarak başladığı meslek kariyerinde, daha sonra Pepsi ve Cola Turka reklamlarında oynamıştır. 2014 ile 2015 yılları arasında başrollerinde Aras Bulut ve Hazal kaya gibi ünlü oyuncuların oynadığı Maral isimli dizide rol almıştır. Ayrıca 2014 yılında Çilek isimli sinema filminde rol almıştır. Son olarak 2015 yılında yayınlanan Mayıs Kraliçesi dizisinde oynamıştır.
ahmet olgun sünear

Ebru Aytemur

1991 İstanbul doğumlu güzel oyuncu, 2009 yılında Uludağ Üniversitesi İktisat bölümünden mezun olmuştur. Başkent İletişim Bilimleri akademisinde oyunculuk ve diksiyon eğimi alan Ebru Aytemur, birden fazla dizide oynamış ancak en fazla isminin duyulmasına Ekip 1 isimli dizide rol alması ile olmuştur. Başrolünde Oktay Kaynarca, Mehmet Akif Alakurt ve Serenay Sarıkaya gibi isimlerin yer aldığı Adanalı dizisinde oynamıştır. Güzel oyuncunun kariyerinde Sungurlar ve Beyaz Yalan Ebru isimli dizilerde yer almaktadır.

Related Articles

1 Yorum

  1. cengiz isik

    Gece yatmayip izliyorum yeniden baslarsa cok iyi olur

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.