Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Kanıt Ateş Üstünde Neden Bitti Neden Final Yaptı Devam Edecek mi?

Yapımcı ve yönetmen Abdullah Oğuz’un büyük umutlarla yayın hayatına geçirdiği Kanıt Ateş Üstünde dizisinden kötü haber geldi. Yaz aylarında Kanal D ekranlarında yayın hayatına geçen dizinin şu ana kadar 7 bölümü yayınlandı. İstediğini elde edemeyen dizi reytinglerde gittikçe düşüş yaşıyor. 3 yıl önce Kanıt adıyla popülerlik kazanan dizi daha sonra yayın hayatına ara vermişti. Son […]

Kanıt Ateş Üstünde Neden Bitti Neden Final Yaptı Devam Edecek mi?
06 Eylül 2016 - 17:59 'de eklendi.

Yapımcı ve yönetmen Abdullah Oğuz’un büyük umutlarla yayın hayatına geçirdiği Kanıt Ateş Üstünde dizisinden kötü haber geldi.

Yaz aylarında Kanal D ekranlarında yayın hayatına geçen dizinin şu ana kadar 7 bölümü yayınlandı. İstediğini elde edemeyen dizi reytinglerde gittikçe düşüş yaşıyor. 3 yıl önce Kanıt adıyla popülerlik kazanan dizi daha sonra yayın hayatına ara vermişti. Son olarak bu yaz aylarında yeniden Kanıt Ateş Üstünde adıyla ekranlara gelmeye başlamışken hüsranla sonuçlandı.

Kanıt Ateş Üstünde 8. final bölümüyle 6 eylül salı günü son kez yayın hayatına girecektir. Dizi 8. bölümüyle Kanal D’de final yapıyor.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER