Kara Sevda 37. Bölüm Fragmanı Hd Yayınlandı (28 Eylül Çarşamba)

Star Tv’nin en çok izlenen dizisi Kara Sevda 2. sezon ilk bölümü ile yine herkesi ekran başına kilitledi. Haftanın her çarşamba günleri yayınlanan Kara Sevda dizisinin yeni sezon 37. bölüm fragmanı da dizinin hemen ardından yayınlandı. İlk sezonda grisi olmayan siyah beyaz karakter Nihan’ın artık yeni sezonda sadece Grisi var. Dürüstlüğünü nişan, doğruluğunu Şeref madalyası gibi göğsünde saklayan Kemal ise artık apoletlerini çıkarıyor. Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün başrollerini paylaştığı Kara Sevda 2. sezon 37. yeni bölümüyle 28 Eylül 2016 Çarşamba günü saat 20:00’da Star Tv ekranlarında sizlerle olmaya devam edecektir.

Kara Sevda ekranlara gelen yeni bölümde Önder ölüyor ve diziden ayrılıyor. Önder’in ayrılma sebebi ise 2016-2017 yeni sezonunda Diriliş Ertuğrul dizisinden gelen teklifi kabul ettiği biliniyor.

Kara Sevda Son Bölüm Özeti

Yaşadıkları acı ile savrulan Kemal ile Nihan savrulmuştu. Biri elini kana bulamıştı ve hesap vermekteydi. Öteki ise kardeşinin ölüm haberini aldığında yıkılmıştı. Öte yandan Emir ölüm kalım savaşından kurtulmuştu. Nihan’ın artık kardeşinin ölümünden sonra Emir’le bağı kalmamıştı. Kemal’in verdiği hesap hiç beklenmedik bir tanığın verdiği ifade ile sonuçlanmıştı. Hapisten çıkan Kemal’i karşılamaya ailesi ve Asu’dan başka kavuşamadığı Nihan’da gelmişti. Kemal’in son sözlerini söylediği Nihan hiç beklemediği tepki ile karşılaşmıştı.

Kara Sevda 2. Sezon 37.  Yeni Bölüm Fragmanı

kara-sevda

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.