Dizi Haberleri > Kara Sevda 38. Bölüm Fragmanı 5 Ekim Hd Yayınlandı (Çarşamba)

Kara Sevda 38. Bölüm Fragmanı 5 Ekim Hd Yayınlandı (Çarşamba)

Kara Sevda 38. Bölüm Fragmanı 5 Ekim Hd Yayınlandı (Çarşamba)

Star Tv’nin büyüleyici ve etkileyici dizisi Kara Sevda 2. sezon bölümleriyle yine herkesi ekran başına kilitledi. Her hafta çarşamba günleri yayınlanan Kara Sevda dizisinin yeni sezon 38. bölüm fragmanı dizinin bu akşam ki yeni bölümünün bitiminde hemen yayınlandı. Grisi olmayan siyah beyaz karakter Nihan’ın artık  2. sezonda sadece Grisi var. Dürüstlüğü ve doğruluğundan […]

28 Eylül 2016 - 22:45

Star Tv’nin büyüleyici ve etkileyici dizisi Kara Sevda 2. sezon bölümleriyle yine herkesi ekran başına kilitledi. Her hafta çarşamba günleri yayınlanan Kara Sevda dizisinin yeni sezon 38. bölüm fragmanı dizinin bu akşam ki yeni bölümünün bitiminde hemen yayınlandı. Grisi olmayan siyah beyaz karakter Nihan’ın artık  2. sezonda sadece Grisi var. Dürüstlüğü ve doğruluğundan sapmayan Kemal ise artık apoletlerini çıkarıyor.

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül’ün başrollerini paylaştığı Kara Sevda 2. sezon 38. yeni bölümü ile saat 20:00’da Star Tv ekranlarında 5 ekim 2016 Çarşamba günü sizlerle olmaya devam edecektir.

Emir’in Deniz’i kaçırmasından sonra Nihan’ın kızını kurtaracak tek kişinin Kemal olduğunun farkındadır. Deniz üstünden oyun başlatan Emir ise Nihan ve Kemal’in ne olursa olsun birbirlerine karıştığının farkında olduğu için bu oyunu başlatmıştır. Öte yandan Kemal için ise acı ve haksız günlerin hesap sorma günüdür.

Kara Sevda 2. Sezon 38.  Yeni Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?