Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Kara Sevda 41. Bölüm Fragmanı 26 Ekim İlk Tanıtım Yayınlandı

Büyüleyici aşk hikayesiyle ekranların popüler dizilerinden biri olan Kara Sevda‘nın son bölüm fragmanı an itibarıyla bu akşam yayınlandı. Yeni bölümü bu akşam Star Tv ekranlarında yayınlandıktan hemen sonra son bölüm fragmanı çıktı. Kara Sevda 41. bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz. Burak Özçivit ve Neslihan Atagül‘ün başrollerini paylaştığı Kara Sevda 41. yeni bölümü ile 26 Ekim 2016 Çarşamba günü Star Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olmaya devam edecek.  Emir‘in oyununa gelen Kemal, […]

Kara Sevda 41. Bölüm Fragmanı 26 Ekim İlk Tanıtım Yayınlandı
19 Ekim 2016 - 22:32 'de eklendi.

Büyüleyici aşk hikayesiyle ekranların popüler dizilerinden biri olan Kara Sevda‘nın son bölüm fragmanı an itibarıyla bu akşam yayınlandı. Yeni bölümü bu akşam Star Tv ekranlarında yayınlandıktan hemen sonra son bölüm fragmanı çıktı. Kara Sevda 41. bölüm fragmanını buradan izleyebilirsinizBurak Özçivit ve Neslihan Atagül‘ün başrollerini paylaştığı Kara Sevda 41. yeni bölümü ile 26 Ekim 2016 Çarşamba günü Star Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olmaya devam edecek. 

Emir‘in oyununa gelen Kemal, Deniz ile ilgili hayal kırıklığını atlatır. Kemal, bu olayın ardından Kozcuoğlu’nu bitirme planına yönelir. Bunun için hedefte iki noktası vardır. Emir ise, Kemal’in önüne geçmek ister ancak sürprizler beklemediği yerden gelir.

Diğer taraftan Nihan, Kozcuoğlu ailesine büyük bir tehlike yaratır. Ayrıca Emir’e doğum günü partisi organize eder ki planında kesintiye uğramasın diye. Parti gecesi davetsiz gelen Kemal’in farklı bir planı vardır. Ve bu organizasyon Kemal ile Nihan’ı yeniden bir araya getirecek güçtedir. Çünkü Kemal’in araştırma için geldiği gecede büyük düğümü çözebilecek deliller vardır.

Kara Sevda 41. Yeni Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER