Dizi Haberleri > Kara Sevda 52. Bölüm Fragmanı 18 Ocak Çarşamba

Kara Sevda 52. Bölüm Fragmanı 18 Ocak Çarşamba

Kara Sevda 52. Bölüm Fragmanı 18 Ocak Çarşamba

Büyüleyici aşkın yarattığı hırs ve intikamın yaşandığı Kara Sevda dizisinin yeni bölüm tanıtımı şimdi yayınlandı. Kara Sevda 52. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan nefes kesen bölümden hemen sonra sitemize eklendi. Kara Sevda 18 Ocak 2017 Çarşamba akşamı yeni bölümüyle Star Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olmaya devam edecek. Emir’in ağır oyunuyla ders alan Nihan, […]

11 Ocak 2017 - 21:00

Büyüleyici aşkın yarattığı hırs ve intikamın yaşandığı Kara Sevda dizisinin yeni bölüm tanıtımı şimdi yayınlandı. Kara Sevda 52. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan nefes kesen bölümden hemen sonra sitemize eklendi. Kara Sevda 18 Ocak 2017 Çarşamba akşamı yeni bölümüyle Star Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olmaya devam edecek.

Emir’in ağır oyunuyla ders alan Nihan, artık susacağını bildiğini anlamıştır. Zeynep’in Kemal’e Deniz’in resmini getirmesi şüphelerini iyiden iyiye çoğaltır. Öte yandan Kemal ve Nihan aşkları ile yaralarını sararken, Kemal kafasındaki şüpheleri yok etmek için Leyla ile iş birliği yapmak için harekete geçer.

Ancak Leyla’nın Deniz için gittiği sırada Emir çoktan hamle yapmıştır bile. Nihan, Kemal ile Emir’in soğuk savaşında kızını aradan çıkarmak için elinden geleni yaparken, Kemal kendi başına örnek almak için Emir’in evine girer. Kemal artık kızı pahasına kendini Emir’in önüne koymaya kararlıdır.

Kara Sevda 52. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?