Dizi Haberleri > Kara Sevda 53. Bölüm Fragmanı 25 Ocak Çarşamba

Kara Sevda 53. Bölüm Fragmanı 25 Ocak Çarşamba

Kara Sevda 53. Bölüm Fragmanı 25 Ocak Çarşamba

Büyüleyici aşkın yarattığı hırs ve intikamın yaşandığı Kara Sevda dizisinin yeni bölüm tanıtımı şimdi yayınlandı. Kara Sevda 53. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan nefes kesen bölümden hemen sonra sitemize eklendi. Kara Sevda 25 Ocak 2017 Çarşamba akşamı yeni bölümüyle Star Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olmaya devam edecek. Deniz’in kendi öz kızı olduğunu öğrenen […]

18 Ocak 2017 - 18:43

Büyüleyici aşkın yarattığı hırs ve intikamın yaşandığı Kara Sevda dizisinin yeni bölüm tanıtımı şimdi yayınlandı. Kara Sevda 53. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan nefes kesen bölümden hemen sonra sitemize eklendi. Kara Sevda 25 Ocak 2017 Çarşamba akşamı yeni bölümüyle Star Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olmaya devam edecek.

Deniz’in kendi öz kızı olduğunu öğrenen Kemal geçmişin hesabını bunu kendisine yapanlardan sormaya ant içer. Banu ve Emir arasında bir şeyler olduğundan şüphelenen Tarık gerçekleri öğrenmeye çok yakındır. İşi de elinden alınan Zeynep’in artık tutunacak bir dalı kalmamıştır.Hakan Zeynep’e yardımcı olmaya devam eder.

Kemal ve Nihan arasında bir şeyler olduğunu öğrenen Asu herkesin hayatını değiştirecek bir adım atar. Kemal Nihan’la yüzleşir ve Deniz bebeğin hesabını sorar. Kemal Deniz’i de yanına alarak gitmeye karar vermiştir. Nihan için seçim yapma vakti gelmiştir.

Kara Sevda 53. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?