Dizi Haberleri > Kara Sevda 54. Bölüm Fragmanı 1 Şubat Çarşamba

Kara Sevda 54. Bölüm Fragmanı 1 Şubat Çarşamba

Kara Sevda 54. Bölüm Fragmanı 1 Şubat Çarşamba

Büyüleyici aşkın yarattığı hırs ve intikamın yaşandığı Kara Sevda dizisinin yeni bölüm tanıtımı şimdi yayınlandı. Kara Sevda 54. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan nefes kesen bölümden hemen sonra sitemize eklendi. Kara Sevda 1 Şubat 2017 Çarşamba akşamı yeni bölümüyle Star Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olmaya devam edecek. Kazanın ardından Nihan ölüm kalım […]

25 Ocak 2017 - 19:07

Büyüleyici aşkın yarattığı hırs ve intikamın yaşandığı Kara Sevda dizisinin yeni bölüm tanıtımı şimdi yayınlandı. Kara Sevda 54. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan nefes kesen bölümden hemen sonra sitemize eklendi. Kara Sevda 1 Şubat 2017 Çarşamba akşamı yeni bölümüyle Star Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olmaya devam edecek.

Kazanın ardından Nihan ölüm kalım savaşı verirken, Kemal ve Emir ellerinden ne geliyorsa yapmaktadır. Ancak bu esnada Emir, Kemal’in hastanede oluşundan rahatsızdır. Kemal’i Nihan’dan uzaklaştırmak isteyen Emir hastane etrafında etten duvar örer. Nihan’ı görmeden duramayan Kemal ise elini tutmadan hastaneden gitmeyecektir.

Öte yandan Leyla, Kemal’i sakinleştirmenin yollarını bulmaya çalışır. Emir’in kazayı sorguladığında ise aklında bir takım şüpheler oluşur. Emir bu durumun üstüne gittikçe Asu araya girmeye çalışır. Ancak Asu’nun çabalarıda Emir’i durdurmaya yetmez.

Kara Sevda 54. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?