Dizi Haberleri > Kara Sevda Katilin Zeynep Olduğu Ortaya Çıkacak mı? 58. Bölüm Fragmanı

Kara Sevda Katilin Zeynep Olduğu Ortaya Çıkacak mı? 58. Bölüm Fragmanı

Kara Sevda Katilin Zeynep Olduğu Ortaya Çıkacak mı? 58. Bölüm Fragmanı

Büyüleyici aşkın yarattığı hırs ve intikamın yaşandığı Kara Sevda dizisinin yeni bölüm tanıtımı şimdi yayınlandı. Kara Sevda 58. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan nefes kesen bölümden hemen sonra sitemize eklendi. Kara Sevda 1 Mart 2017 Çarşamba akşamı yeni bölümüyle Star Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olmaya devam edecek. Kemal ve Nihan paketin içinde […]

22 Şubat 2017 - 18:32

Büyüleyici aşkın yarattığı hırs ve intikamın yaşandığı Kara Sevda dizisinin yeni bölüm tanıtımı şimdi yayınlandı. Kara Sevda 58. yeni bölüm fragmanı bu akşam yayınlanan nefes kesen bölümden hemen sonra sitemize eklendi. Kara Sevda 1 Mart 2017 Çarşamba akşamı yeni bölümüyle Star Tv ekranlarında saat 20:00’da sizlerle olmaya devam edecek.

Kemal ve Nihan paketin içinde bulamadıkları cevabın yakın çevrelerde olduğunu anlar. Artık Zeynep’in bu tehlikeden kurtulması mümkün bile değildir. Kemal bulduğu bilgiyi doğru kullandığı taktirde katile çok yakınlaşacaktır. Öte yandan Asu, Emir’in plandan niçin vazgeçtiğini bir türlü anlayamaz. Ozan cinayetini sorgulayan Kemal ve Nihan’a uzaktan bir işaret yollar. Zeynep, Kemal ve Nihan’ın sorularına bulacağı her cevapta kendine yer bulur.

Diğer yandan Hakan komiser de bulduğu düğmeyi incelemeye yollar. Belki de katilin kimliği bu incelemede ortaya çıkacaktır. Kemal sorularına yanıt bulmak için Zeynep’le yüzleşir. Ancak farklı bir gerçeği öğrendiğinde derinden sarsılacaktır. Zeynep ise her gün daha çok soluksuz kalırken son ümidiyle Tarık’tan yardım almaya karar verir. Kemal’de gerçekleri öğrenmek için hayatını riske atar.

Kara Sevda 58. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?