Dizi Haberleri > Karadayı 107.bölüm fragmanı nefesler tutuluyor

Karadayı 107.bölüm fragmanı nefesler tutuluyor

Karadayı 107.bölüm fragmanı nefesler tutuluyor

Karadayı bu akşam ATV ekranında. Merakla izlenen Karadayı tam olarak 107.bölüm ile ekranda olacak.

20 Nisan 2015 - 20:00

Karadayı 107.bölüm ile nefeslerimizi tutacak. ATV ekranlarının sevilen yüzü Karadayı dizisi bu hafta 107.bölüm ekrana gelecek. Sizleri daha fazla merak ettirmeden diziden tüyolar verelim…

Karadayı’nın yeni bölümünde Feride, babası Mehmet Saim’in öldürdüğü annesini gözyaşlarıyla toprağa veriyor.

Karadayı hayranlarının uzun süredir merakla beklediği sahneler, yeni bölümde ekrana geliyor. Yürekleri yakacak bu bölümde; hırsızlık suçu verildiği için annesinin ölümüne inanmayan Feride katilin peşine düşecek.

Karadayı dizisinde, cinayete tanık olan evin çalışanları Vedat ve Mualla kaçmaya karar verecekler. Kerime’nin kanının yerde kalmasını istemeyen Vedat, Feride’ye annesini, babasının öldürdüğünü anlatmak isteyecek. Annesini kaybeden ardından da babasının katil olma şüphesine düşen Feride’nin ızdırabı ekran başındaki milyonları derinden etkileyecek.

MEHMET SAİM ÇEMBERİN İÇİNDE SIKIŞIYOR!

Karadayı 106.bölümde geçtiğimiz bölümde, Mehmet Saim’in büyük bir soğukkanlılıkla karısını öldürmesi izleyenleri şoke etti. Yeni bölümde Mehmet Saim akıl almayacak gaddarlıkla oyununu oynamaya devam edecek. Feride’ye karısını kaybetmiş, üzgün, gözü yaşlı baba rolünü oynarken Müdür Selim ve Savcı Adnan’la işbirliği yaparak Kerime’nin ölümünün üstünü kapatmaya çalışacak.

Karadayı 107.Bölüm Fragmanını İzleyebilirsiniz

karadayi

Karadayı bu hafta ise, Vedat, Mehmet Saim’in katil olduğunu Feride’ye anlatabilecek mi?, Mehmet Saim’in kusursuz planı işleyecek mi?, Feride, hapiste olan Mahir’in yardımı olmadan gerçekleri su yüzüne çıkarabilecek mi?, Her zaman adaletten yana olan Feride, gerçekleri öğrendiğinde ne yapacak? gibi birçok soru yeni bölümde yanıt bulacak.

Kenan İmirzalıoğlu Mahir Kara (Karadayı) :Haksızlığa karşı hep mücadele eden yiğit.

Bergüzar Korel Feride Şadoğlu: Mahir’in sevgilisi, beyefendinin kızı.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?