Dizi Haberleri > Karagül 89.Bölüm Fox TV canlı hd izle

Karagül 89.Bölüm Fox TV canlı hd izle

Karagül 89.Bölüm Fox TV canlı hd izle

Karagül 89.Bölüm Fox TV canlı, Karagül 89.Bölüm Fox TV canlı izle.

02 Ekim 2015 - 23:41

Karagül 89.Bölümü ile yeni sezona merhaba diyecek. Yeni sezonunu iple çeken dizi severler Karagül 89.Bölümü ile yine ekran başına kilitlenecek. Fox TV tarafından yayınlanan Karagül 89.Bölüm fragmanı da izleyiciler tarafından binlerce kez izlenerek rekor kırdı. Karagül 89.Bölüm hakkında tüm detaylara ve Karagül 89.Bölüm fragmanına haberimizden ulaşabilirsiniz.

KARAGÜL 89.BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KARAGÜL 89.BÖLÜM ÖZETİ

Yepyeni sezonuyla geri dönen, Cuma akşamlarının efsanesi Karagül’de heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Ebru, öldü zannettiği oğlunun ölmediğini, üstelik Halfeti’ye geldiği günden beri birlikte yaşadığını öğrenmiştir… Ebru bir yandan bu gerçeği kabullenmeye çalışırken diğer yandan, tüm öfkesini hesap sorması gereken konak ahalisine çevirir. Baran gerçeğinin, konağın ortasına bir bomba gibi düşmesinin ardından konak ahalisi beklenmedik bir şekilde savurur. Artık Şamverdi Konağı tam anlamıyla alt üst olmuş ve büyük bir sessizliğe gömülmüştür. Kendisine biçilen kadere razı olmayan Melek, son derece kararlı bir şekilde ölümü seçer. Kızını ipin ucunda sallanırken gören Kadriye Ana, bir yandan kızının acısının diğer yandan bunca yıldır taşıdığı sırrın ağırlığı altında ezilir. Kadriye’yi affedemeyen Emine, Asım’la birlikte konağı terk eder… Diğer yandan Kendal’ın kendini öldüreceğinden emin olan Sibel’de konaktan kaçar. Konakta yer yerinden oynarken, Kendal ve Kenan’ın savaşı tüm şiddetiyle devam etmektedir. Annesi Fikriye’nin gömüldüğünü sandığı mezarı elleriyle kazan Kenan’ın öfkesi ziyadesiyle katlanmıştır. Kenan ince ince hazırladığı planını devreye sokar ve bu plan belki de, Kendal için en öldürücü darbe olacaktır.

KARAGÜL GENEL HİKAYE

Baran’ın oğlu olduğunu gerçeğini öğrenen Ebru, oğlunu geri alabilmek için kıyasıya bir savaşa girer. Artık Ebru’nun tek bir hedefi vardır, dört çocuğunu da alıp Halfeti’den gidebilmek.  Ancak başta Kendal ve Narin olmak üzere karşısına çıkan engeller yüzünden bu, zannettiği kadar kolay olmayacaktır. Ebru, öldü zannettiği oğlu Baran’a kavuşabilmek için yanıp tutuşurken, bir yandan da savrulan diğer çocuklarını yeniden bir araya getirebilmek için mücadele eder.Kadriye Ana, hayatının en büyük günahı olan bu sırla başlayan ve geçmiş günahları ile yüzleşmesi sırasında, konakta ki herkes bir yana savrulur. Kenan, kurduğu intikam planını adım adım ilerletirken, Kendal hiç beklemediği alanlardan sıkışmaya başlar ve konak kadınlarının da savaş silahı olacağı bu mücadelede en büyük zaafı ile vurulur.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?