Karagül 89. bölüm yeni sezon fragmanı izle

Karagül 4. sezon ilk fragmanını yayınladı. Eylül ayında yeni bölümleri başlaması beklenen Karagül 89. bölüm fragmanı herkesi etkiledi. Büyük merak uyandıran fragman ve ayrıntıları haberimizde bulabilirsiniz.
KARAGÜL 89. BÖLÜM 4. SEZON FRAGMANI
SEZON FİNALİNDE NELER OLMUŞTU?
Oğlunun mezarının boş olduğunu gören Ebru artık yayından fırlamış bir ok gibidir ve bunu sonuna kadar araştırır. Ve beklenmedik bir sonuca, oğlunun sözde mezarının Kendal tarafından alındığı bilgisine ulaşır. Artık, Ebru önüne kim ve ne çıkarsa çıksın durmamaya kararlıdır. Soluğu Gaziantep’te Kendal’ın yanında alır.
Ebru ve Kendal için büyük hesaplaşma günü gelip çatar. Ebru oğlunun peşinden koşarken, Narin İstanbul’da olan olaylardan habersiz bir şekilde Oğuz’la evliliğe doğru giden ilk adımı atmak için hazırlık yapmaktadır.
Çocuklarına rağmen kararlı adımlarla birbirlerine doğru yürüyen Oğuz ve Narin’in söz gecesi, Baran’ın zamansız konağa dalmasıyla bölünür. Baran için gerçeklerle yüzleşme zamanı gelip çatar. Diğer yandan Kenan, Kendal’ı avucunda oynatmaya devam eder. Kendal, Kenan’la hesaplaşmak için Kenan’ın konağını basar.
Ancak Kenan, Kendal’ın bütün hamlelerine rağmen kararlı bir şekilde ve ağır adımlarla hedefine doğru yürümektedir. Kendal artık iyice köşeye sıkışır.

Related Articles

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.