Dizi Haberleri > Karagül yeni bölüm

Karagül yeni bölüm

Karagül yeni bölüm

Karagül yeni bölüm, Karagül yeni bölüm hd izle.

05 Ekim 2015 - 05:36

FOX TV ekranının rekortmen dizisi karagül yeni bölümde izleyenleri ekrana kilitleyecek. Baran’ın oğlu olduğunu gerçeğini öğrenen Ebru, oğlunu geri alabilmek için kıyasıya bir savaşa girer. Karagül yeni bölüm fragmanı ve tüm detaylar haberimizde..

KARAGÜL YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Baran’ın oğlu olduğunu gerçeğini öğrenen Ebru, oğlunu geri alabilmek için kıyasıya bir savaşa girer. Artık Ebru’nun tek bir hedefi vardır, dört çocuğunu da alıp Halfeti’den gidebilmek.  Ancak başta Kendal ve Narin olmak üzere karşısına çıkan engeller yüzünden bu, zannettiği kadar kolay olmayacaktır.

Ebru, öldü zannettiği oğlu Baran’a kavuşabilmek için yanıp tutuşurken, bir yandan da savrulan diğer çocuklarını yeniden bir araya getirebilmek için mücadele eder.Kadriye Ana, hayatının en büyük günahı olan bu sırla başlayan ve geçmiş günahları ile yüzleşmesi sırasında, konakta ki herkes bir yana savrulur. Kenan, kurduğu intikam planını adım adım ilerletirken, Kendal hiç beklemediği alanlardan sıkışmaya başlar ve konak kadınlarının da savaş silahı olacağı bu mücadelede en büyük zaafı ile vurulur.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?