Dizi Haberleri > Kaybolan Çiçekler Sunucusu İnci Ertuğrul Kimdir?

Kaybolan Çiçekler Sunucusu İnci Ertuğrul Kimdir?

Kaybolan Çiçekler Sunucusu İnci Ertuğrul Kimdir?

Daha öncelerden İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz isimli kayıp bulma programı sunuculuğunu üstlenen İnci Ertuğrul, bu kez Fox Tv ekranlarında yayınlanacak Kaybolan Çiçekler isimli çocuk bulma programının sunuculuğunu üstlenecek. İnci Ertuğrul hakkında detaylı bilgiler haberimizin devamındadır. Trabzon Akçaabat doğumlu Türk spiker ve aynı zamanda sunucudur. Eğitimini Karadeniz […]

14 Ocak 2017 - 19:34

Daha öncelerden İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz isimli kayıp bulma programı sunuculuğunu üstlenen İnci Ertuğrul, bu kez Fox Tv ekranlarında yayınlanacak Kaybolan Çiçekler isimli çocuk bulma programının sunuculuğunu üstlenecek. İnci Ertuğrul hakkında detaylı bilgiler haberimizin devamındadır.

Trabzon Akçaabat doğumlu Türk spiker ve aynı zamanda sunucudur. Eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünde tamamladı. TRT’nin Spikerlik sınavı ile meslek hayatına atıldı. Radyo kurumlarında sunuculuk yapmaya başladı. Bir süre TRT Gap’ta bazı programların sunuculuğunu üstlendi.

Daha sonra ki yıllarda haber spikerliği görevini üstlenerek özel yayınların sunuculuğunda yer aldı. Ardından 3, 3.5 yıl kadar sosyal konuların konuşulduğu ve kayıp kişi bulmak için İnci Ertuğrul Sizin Sesiniz isimli progamı yürüttü. Bugüne dek programıyla 679 kayıp kişiyi bulan İnci Ertuğrul’un sunuculuğunu üstlendiği program bir çok tv kanalında yayınlandı.

 

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?