Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Kenan İmirzalıoğlu Aradığı Kiracıyı Buldu

Sinem Kobal ile evlendikten sonra evini kiraya çıkaran Kenan İmirzalıoğlu aranan kanı buldu. Cihangir’deki evini boşalttıktan sonra kiraya vermek için müşterisini arayan usta oyuncu İmirzalıoğlu kıyak bir kiracı ile anlaştı. Tarafların anlaşması zor olmayınca oyuncu evlenmeden önceki bu evi için kira anlaşması yaptı. Lüks evin kira bedeli ise dudak uçuklattı. 6000 dolarlık kira bedelinde olan Cihangir’deki evin eşsiz […]

Kenan İmirzalıoğlu Aradığı Kiracıyı Buldu
21 Temmuz 2016 - 11:31 'de eklendi.

Sinem Kobal ile evlendikten sonra evini kiraya çıkaran Kenan İmirzalıoğlu aranan kanı buldu. Cihangir’deki evini boşalttıktan sonra kiraya vermek için müşterisini arayan usta oyuncu İmirzalıoğlu kıyak bir kiracı ile anlaştı.

Tarafların anlaşması zor olmayınca oyuncu evlenmeden önceki bu evi için kira anlaşması yaptı. Lüks evin kira bedeli ise dudak uçuklattı.

6000 dolarlık kira bedelinde olan Cihangir’deki evin eşsiz manzarası ve lüks yapısı Hollanda Konsoloslukta çalışan birinin dikkatini çok çekmiş olmalı. Evin kiracısı Hollanda Konsolosluğunda çalıştığı öğrenilirken kiracı bu lüks ev için Kenan İmirzalıoğlu’na tam 6000 bin dolar ödeyecek.

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER