Dizi Haberleri > Kertenkele 37. bölüm

Kertenkele 37. bölüm

Kertenkele 37. bölüm

Kertenkele 37. bölüm izle.

11 Ekim 2015 - 18:15

Cumartesi akşamı yayınlanması beklenen Kertenkele dizisi yeni bölümü yaşanan terör olayları nedeniyle ertelendi. Yaşanan terör olaylarından sonra Kertenkele dizisinin 37. bölümünün yayını ertelendi.

Ankara’da yaşanan ve Türkiye’yi derinden sarsan terör eylemi neticesinde, Cumartesi akşamı 37. bölümü yayınlanması planlanan Kertenkele dizisi ertelenerek yerine “Çanakkale 1915” filmi yayınlandı.

Kertenkele’nin kapısına dayanan Zehra hiç ummadığı bir durumla karşılaşacak ve bunun sonucunda Zehra ile Melis arasında ipler kopma noktasına gelecektir. Zehra’dan hayatının en onur kırıcı sözlerini duyan Melis için bundan sonra artık her şey çok farklı olacaktır.  Zehra ummadığı bir durumla karşı karşıya kalacak. Semih’in kardeşi ise Kertenkele’nin okulunda..Kertenkele 37. bölüm detayları haberimizde.
Her şeyden habersiz öğretmenliğe devam eden Kertenkele ile onu Ahmet Şimşek sanan haylaz öğrencileri arasındaki maceralar devam etmektedir. Şevket’in Kertenkele’den habersiz kolejdeki kantinin işletmesine talip olması ve Semih’in kız kardeşini Kertenkele’nin okuluna kaydetmesi işleri daha da karmaşık bir hale sokacaktır.
Melis’in herkesten gizlediği Kertenkele ile Melis arasındaki arkadaşlık ilerlemektedir. Kertenkele iki farklı insan olarak tanındığının farkında olarak kim olduğuna dair soru işaretleri ile boğuşurken kendisini Zehra’nın yaşadığı malikânenin kapısında bulacaktır…

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?