Dizi Haberleri > Kertenkele 43. Bölüm Ünsal Hapse Giriyor!

Kertenkele 43. Bölüm Ünsal Hapse Giriyor!

Kertenkele 43. Bölüm Ünsal Hapse Giriyor!

Azılı bir suçlu iken şan yardımı ile İmam olduğu mahallede suç işlemekten vazgeçip normal bir hayata tutunan Kertenkele’nin başından geçen öykülerinin anlatıldığı dizide bu hafta gerilim devam ediyor.

28 Kasım 2015 - 09:31

Kertenkele 43. Bölüm Özeti

 

Gerilim bitmiyor!

Kertenkele’nin Melis’i ölümden kurtarışına şahit olan Zehra öfkeden deliye döner. Kertenkele ise Melis’in tekrar kendisine zarar vermesinden korkmaktadır. İki kadın arasında kalan Kertenkele Zehra’ya kendini affettirmeye çalışır. Ekrem, Melis’in Kertenkele’nin evinde kaldığını öğrendiğinde çılgına döner, ne pahasına olursa olsun Melis’i Kertenkele’den uzak tutacaktır.

Ünsal ise Kertenkele’nin ikiz kardeşi Ahmet Şimşek’in yerine geçtiğine inanmaktadır. Bundan dolayı Kertenkele’yi suçüstü yakalamak zorunda olduğunun farkındadır. Ama gözünü o kadar karartmıştır ki, Kertenkele’yi yakalamaya çalışırken suç işler ve tutuklanır. Fakat Ünsal’ın Kertenkele’yi öldürmeden hapse girmeye niyeti yoktur. Sokrat ise Kertenkele’yi öldürmek için büyük bir plan yapar, fakat bilinmeyen bir el bu plana engel olacaktır.

Kertenkele 43. Bölüm Fragmanı

 

Kertenkele 42. Bölümde Neler Olmuştu?

 

Zekâsı sayesinde hayatta kalmayı başaran Kertenkele’nin hafızası yerine gelmiştir. Her şeyi hatırlamaktadır. Düşmanlarından korunabilmek için geçmişin izlerini silip Ahmet Şimşek kimliğine iyice sarılır.
Emniyetteki görevine geri dönen Ünsal, Kertenkele’nin Ahmet Şimşek’in yerine geçtiğini öğrenecek ve ne pahasına olursa olsun bunu kanıtlamaya çalışacaktır. Kertenkele, Ünsal ve Sokrat yetmezmiş gibi yeni bir düşman daha kazanmıştır.
Kertenkele’nin vurulmadan önce Melis’e sarıldığı anı hiç unutamayan Zehra ise Kertenkele’yi affetmemeye kararlıdır.
Ünsal, Kertenkele’yi tam köşeye sıkıştırdığını sandığı anda Kertenkele’yle ilgili hiç kimsenin bilmediği bir gerçeği öğrenir.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?