Dizi Haberleri > Kertenkele 73. Bölüm Fragmanı 1 Ekim Hd İzle

Kertenkele 73. Bölüm Fragmanı 1 Ekim Hd İzle

Kertenkele 73. Bölüm Fragmanı 1 Ekim Hd İzle

2 sezon geride bırakan sürükleyici ve büyüleyici Kertenkele dizisi Yeniden Doğuş sezonu ile bu akşam yayınlandı. Kertenkele Yeniden Doğuş dizisinin yeni bölümü bitiminde 73. bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Dizide (Timur Acar) Kertenkele ile (Sera Tokdemir) Zehra‘nın diziden ayrılmasıyla yerine gelen Ahmet Kayakesen ile Asena Tuğal yeni imaj […]

24 Eylül 2016 - 17:29

2 sezon geride bırakan sürükleyici ve büyüleyici Kertenkele dizisi Yeniden Doğuş sezonu ile bu akşam yayınlandı. Kertenkele Yeniden Doğuş dizisinin yeni bölümü bitiminde 73. bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Dizide (Timur Acar) Kertenkele ile (Sera Tokdemir) Zehra‘nın diziden ayrılmasıyla yerine gelen Ahmet Kayakesen ile Asena Tuğal yeni imaj yarattı. Kertenkele Yeniden Doğuş 3. sezon 73. yeni bölümüyle 1 Ekim 2016 Cumartesi günü saat 20:00’da Atv ekranlarında olacaktır.

Kızıl Ejder’in oynadığı oyun sonrası Kertenkele’nin uçurumdan aşağı düştüğü gecenin üstünden iki yıl geçti. Kertenkele, Kızıl Ejder ve Akıncı‘nın öldüğü düşünülmekte olsa da aralarından sadece Kertenkele ölmüştür. Akıncı ile Kızıl Ejder 2 yıl aradan sonra ortaya çıkmıştır.

Murat adında yeni bir komiser mahalleye tanışmıştı. Gündüzleri suçlularla dolu sokaklarda ki adaleti arayan Murat Komiser, gece olduğunda Ayyıldızlı Adam kimliğinde Kızıl Ejder‘in peşine düşer. Ayyıldızlı Adam, öldü olarak zannedilen fakat 2 yıl sonra ortaya çıkan Kızıl Ejder ve Akıncı’nın peşindedir.

Kertenkele Yeniden Doğuş 73. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?