Dizi Haberleri > Kertenkele Akıncı Ölecek mi? Hicabi Ölüyor mu? Fatih Doğan Kimdir?

Kertenkele Akıncı Ölecek mi? Hicabi Ölüyor mu? Fatih Doğan Kimdir?

Kertenkele Akıncı Ölecek mi? Hicabi Ölüyor mu? Fatih Doğan Kimdir?

Atv’nin sevilen dizisinde haftalardır çok gizemli maskeli bir adam kötülere korku saçıyor. Kendisini Akıncı olarak tanıdığımız bu maskeli adam kim? Kertenkele yayınlanacak yeni bölümde Akıncı’nın kim olduğunu öğreneceğiz. İzleyicilerden gelen yorumlar ve bizimde tahminimiz Akıncı’nın Hicabi olduğu yönünde. Sokrat’ın adamı olan Hayalet ile yolda kavga […]

26 Mart 2016 - 23:15

Atv’nin sevilen dizisinde haftalardır çok gizemli maskeli bir adam kötülere korku saçıyor. Kendisini Akıncı olarak tanıdığımız bu maskeli adam kim? Kertenkele yayınlanacak yeni bölümde Akıncı’nın kim olduğunu öğreneceğiz. İzleyicilerden gelen yorumlar ve bizimde tahminimiz Akıncı’nın Hicabi olduğu yönünde.

Sokrat’ın adamı olan Hayalet ile yolda kavga eden Akıncı Hayalet’in sırtından bıçakla vurması sonucu yere yığılır ve bir daha kalkamaz. Peki Hicabi gerçekten ölüyor mu? diziden ayrılıyor mu? tüm bunları gelecek hafta yayınlanan yeni bölümde öğreneceğiz. Peki otobüste bulunan kişilere ne olacak?

Kertenkele Dizisi Akıncı (Maskeli Adam) Kim?
Kertenkele dizisi yeni bölümü ile bu akşam ekranlara geldi. Geçtiğimiz bölümlerde Turgut’un elinden Melis’i kurtaran Akıncı yeni bölümde de Kertenkele’yi Sokrat’ın adamlarının elinden kurtarmıştır. Bu gizemli karakterin kim olduğu ne yazık ki hiç bir şekilde bir bilgi paylaşılmayarak gerçek ismi sır gibi saklansa da bu bölümde Akıncı’nın biz Hicabi olduğunu ciddi ciddi düşünmeye başladık 🙂
Akıncı’nın Hicabi olduğu yayınlanan son bölümde çok netti. Gördüyseniz eğer Akıncı’nın motorunun üzerinde oturan Hicabi çocukluk yıllarında hocasından aldığı nasihatı hatırlıyor.

Fatih Doğan Kimdir?

Akıncı’nın kim olduğu henüz belli değil ancak kim olduğuna dair bilgiler ulaştığında buradan takip edebilirsiniz. Yeni oyuncu hakkında detaylı bilgileri sizlere buradan ulaştıracağım.
Kertenkele dizisi hakkında bilmek istediğiniz her türlü soruyu bizlere yorum olarak ulaştırabilirsiniz.

YORUM YAP

(62 Yorum var)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?