Dizi Haberleri > Kertenkele Murat Ayyıldızlı Adam Kimdir Ahmet Kayakesen Kim Rolü Ne?

Kertenkele Murat Ayyıldızlı Adam Kimdir Ahmet Kayakesen Kim Rolü Ne?

Kertenkele Murat Ayyıldızlı Adam Kimdir Ahmet Kayakesen Kim Rolü Ne?

2016-2017 yeni sezonuna Kertenkele Yeniden Doğuş olarak devam edecek olan sevilen dizi oyuncu kadrosunda yapılanmaya gitti. Kadrosunu baştan aşağı değiştiren teknik ekip başrolde Ahmet Kayakesen‘i tercih etti. Aradıkları adamı bulduklarını dile getiren teknik ekip Ahmet Kayakesen ile bu sezon fark yaratacak. Deneyimli oyuncu Ahmet Kayakesen […]

22 Eylül 2016 - 15:57

2016-2017 yeni sezonuna Kertenkele Yeniden Doğuş olarak devam edecek olan sevilen dizi oyuncu kadrosunda yapılanmaya gitti. Kadrosunu baştan aşağı değiştiren teknik ekip başrolde Ahmet Kayakesen‘i tercih etti. Aradıkları adamı bulduklarını dile getiren teknik ekip Ahmet Kayakesen ile bu sezon fark yaratacak. Deneyimli oyuncu Ahmet Kayakesen dizide gündüzleri Murat Komiser karakterine hayat verirken geceleri Ayyıldızlı Adam karakterine hayat vermektedir.

Kendi hayatını hiçe sayıp başka hayatlar kurtarmak için gözünü kırpmadan tehlikelere adım atacak Ayyıldızlı Adam iyilerin dostudur. Suçlularla dolu sokaklarda adaleti arayan adam gündüzleri Murat Komiser, geceleri ise Ay Yıldızlı kahraman olarak geliyor.

Ahmet Kayakesen, 05 Ocak 1984 senesinde İzmir’de doğdu. Ekranların yakışıklı oyuncusu ilk olarak Çılgın Dersane filminde rol aldı. Genç kızların sevgilisi deneyimli oyuncu Kocamın Ailesi ve Hanım Köylü dizileriyle tanındı.

kertenkele-murat-ahmet-kayakesen-kimdir

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?