Dizi Haberleri > Kertenkele Timur Acar Öldü mü Ölecek mi? Kertenkele Timur Acar Neden Ayrıldı?

Kertenkele Timur Acar Öldü mü Ölecek mi? Kertenkele Timur Acar Neden Ayrıldı?

Kertenkele Timur Acar Öldü mü Ölecek mi? Kertenkele Timur Acar Neden Ayrıldı?

Atv ekranlarında 2 sezonu geride bırakan Kertenkele dizisinde geçen sezon finalinde yaşanan olaylar merakını sürdürüyor. Kertenkele 71. sezon finali bölümünde Zehra’yı kurtarmak isteyen Kertenkele, Kızıl Ejder’in oyununa gelir ve bu şekilde sonuçlanan sezon sonu sahnesi yeni sezonda aydınlığa kavuşur. Peki ya nasıl mı? İşte detaylar.. Zehra’nın […]

24 Eylül 2016 - 14:33

Atv ekranlarında 2 sezonu geride bırakan Kertenkele dizisinde geçen sezon finalinde yaşanan olaylar merakını sürdürüyor. Kertenkele 71. sezon finali bölümünde Zehra’yı kurtarmak isteyen Kertenkele, Kızıl Ejder’in oyununa gelir ve bu şekilde sonuçlanan sezon sonu sahnesi yeni sezonda aydınlığa kavuşur. Peki ya nasıl mı? İşte detaylar..

Zehra’nın hayatını kurtarmak için Kızıl Ejder ile karşı karşıya gelen Kertenkele için sona gelindi. Kızıl Ejder, Kertenkele’yi öldürüyor ve Kertenkele devri sona eriyor. Ünlü oyuncu Timur Acar yeni sezonda Kertenkele kadrosunda bulunmayacak. Ayrılma kararı alan Timur Acar’ın yeni sezonda başka dizilerle planları var.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?