Dizi Haberleri > Kertenkele Yeni Sezon Devam Edecek mi? Bitecek mi? Neden Yayınlanmadı? Bitti mi? Final mi?

Kertenkele Yeni Sezon Devam Edecek mi? Bitecek mi? Neden Yayınlanmadı? Bitti mi? Final mi?

Kertenkele Yeni Sezon Devam Edecek mi? Bitecek mi? Neden Yayınlanmadı? Bitti mi? Final mi?

Kertenkele dizisi Atv ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Kendine has biz izleyici kitlesi yakaladı ve her hafta belirli bir reyting seviyesine ulaşıyor. Cumartesi akşamları ekranlara gelen Kertenkele dizisi gününde ilk 5’e girmeyi başarıyor. Peki Kertenkele dizisi ne zaman final yapacak? ATV ekranlarının sevilen dizisi […]

31 Ocak 2016 - 15:21

Kertenkele dizisi Atv ekranlarında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Kendine has biz izleyici kitlesi yakaladı ve her hafta belirli bir reyting seviyesine ulaşıyor. Cumartesi akşamları ekranlara gelen Kertenkele dizisi gününde ilk 5’e girmeyi başarıyor. Peki Kertenkele dizisi ne zaman final yapacak?

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kertenkele bu hafta neden yayınlanmadı izleyenler tarafından merak edildi. Dizinin yeni bölümü yayınlanmayınca akıllara “Kertenkele bitti mi?” sorusu geldi.

Başrollerinde Timur Acar, Sera Tokdemir, Sinan Çalışkanoğlu ve Umut Oğuz gibi isimlerin yer aldığı ATV ekranlarının komedi, aşk ve polisiye türünde olan dizisi Kertenkele bu hafta yayınlanmadı. Bunun nedeni ise Türkiye Ziraat Kupası maçlarının yayınlanması oldu.

Kertenkele dizisi yeni bölümü ile 6 Şubat Cumartesi akşamı yayınlanacak. Yanı dizi yayından kaldırılmadı.

Kertenkele Son Bölümde Neler Yaşandı?

Kertenkele, Zehra’yı Baron’un tehlikelerinden uzak tutabilmek için onunla çalışmayı kabul etmiştir. Kertenkele ve Ünsal’ın yeni görevleri 1000 yıllık Bizans kolyesini çalmaktır. Tülin ve Semih Kertenkele ve Zehra’yı evlendirmekte kararlıdır. Bu sebeple Melis’in yaptığı planları bozmaları gerekmektedir.

Kertenkele ve Ünsal’ın çaldıkları Bizans kolyesi bir şekilde Zehra’nın eline geçmiştir. Sıra o kolyeyi Zehra’dan çalmaya gelmiştir.

Kertenkele yayınlanacak olan 51. Bölümü ile 6 Şubat Cumartesi akşamı 20.00’da ATV ekranlarında olacak.

YORUM YAP

(1 Yorum var)

  • Toprak Bibik

    merhabalar ben toprak si̇zlere bi̇r sorum olacak kertenkele di̇zi̇si̇ şuan 58 yada 59 ' a geçti̇ fi̇nal ne zaman veri̇li̇r

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?