Dizi Haberleri > Kertenkele Yeni Sezon Fragman 72. Bölüm 2. Tanıtım Fragmanı

Kertenkele Yeni Sezon Fragman 72. Bölüm 2. Tanıtım Fragmanı

Kertenkele Yeni Sezon Fragman 72. Bölüm 2. Tanıtım Fragmanı

Geçtiğimiz 2 sezondur Atv ekranlarında yayın hayatına giren Kertenkele Yeniden Doğuş yeni sezon fragmanı yayınlandı. Yayın hayatında kaldığı 2 sezondur adından sıkça söz ettiren dizi yeni sezona bomba gibi geliyor. Diziye yeni bir hava katması için yeni oyuncularla anlaşmaya varan teknik ekip yeni sezonda çok iddialı. […]

17 Eylül 2016 - 21:31

Geçtiğimiz 2 sezondur Atv ekranlarında yayın hayatına giren Kertenkele Yeniden Doğuş yeni sezon fragmanı yayınlandı. Yayın hayatında kaldığı 2 sezondur adından sıkça söz ettiren dizi yeni sezona bomba gibi geliyor. Diziye yeni bir hava katması için yeni oyuncularla anlaşmaya varan teknik ekip yeni sezonda çok iddialı.

Yayınlanan fragmanda Efendim; sonunda aradığımız adamı bulduk, bi geçmişi yok, bi kimliği yok, bi geleceği yok, bi ismi yok, onu tanıyan arkadaşları yok, onu özleyen bir ailesi yok, onu seven bir kadın yok, bi korkusu yok, bi beklentisi yok, bi pişmanlığı yok, sevdiği bi kadın yok, ama sadece bir şeyi var ‘İNTİKAM’ artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak Efendim aradığımız adamı bulduk diyerek iddialı bir mesaj verdi.

Kertenkele 3. sezon ilk bölümünden itibaren Eylül ayında Atv‘de sizlerle olmaya devam edecektir.

Kertenkele Yeniden Doğuş 72. Bölüm 2. Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?