Dizi Haberleri > Kertenkele Zeynep Kedi Kız Kimdir Asena Tuğal Kim Dizideki Rolü Ne

Kertenkele Zeynep Kedi Kız Kimdir Asena Tuğal Kim Dizideki Rolü Ne

Kertenkele Zeynep Kedi Kız Kimdir Asena Tuğal Kim Dizideki Rolü Ne

Geride bıraktığı 2 sezonun ardından yeni sezonda kadrosunu yeniden yapılandıran Kertenkele dizisi Yeniden Doğuş adıyla ekranlara geliyor. Kadrosunda yeni isimlere yer veren Kertenkele dizisinde kadın başrol oyuncusu Asena Tuğal oldu. Asena Tuğal dizide Zeynep karakterine hayat verecektir. Asena Tuğal, 1984 İstanbul doğumludur. Haber muhabiri olarak […]

24 Eylül 2016 - 14:45

Geride bıraktığı 2 sezonun ardından yeni sezonda kadrosunu yeniden yapılandıran Kertenkele dizisi Yeniden Doğuş adıyla ekranlara geliyor. Kadrosunda yeni isimlere yer veren Kertenkele dizisinde kadın başrol oyuncusu Asena Tuğal oldu. Asena Tuğal dizide Zeynep karakterine hayat verecektir.

Asena Tuğal, 1984 İstanbul doğumludur. Haber muhabiri olarak başladığı kariyerine mankenlik yaparak devam etmek isteyen Tuğal 2006 senesinde Miss Turkey 4. seçildi. Daha sonra güzelliği ile ön plana çıkan manken oyunculuk kariyerine adım attı. İlk olarak Akasya Durağı dizisinde rol alan güzel oyuncu sonrasında Ömre Bedel, Öğretmen Kemal ve Filinta dizilerinde yer aldı.

kertenkele-zeynep-asena-tugal-kimdir

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?