Dizi Haberleri > Kiralık Aşk 54. Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak Yeni Fragman

Kiralık Aşk 54. Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak Yeni Fragman

Kiralık Aşk 54. Bölüm Fragmanı Ne Zaman Yayınlanacak Yeni Fragman

Star Tv’nin büyüleyici ve romantik duygular yaşatan dizisi Kiralık Aşk yeni sezon ilk bölümünün hemen ardından 54. bölüm fragmanı yayınlandı. Asıl hikayenin 2016-2017 yeni sezonunda başlayacağı ima edilen dizide hedef haftanın her cuma günü zirvede yer almak. Takviyelerin yapıldığı yeni sezon Kiralık Aşk dizisi yine her […]

24 Eylül 2016 - 18:46

Star Tv’nin büyüleyici ve romantik duygular yaşatan dizisi Kiralık Aşk yeni sezon ilk bölümünün hemen ardından 54. bölüm fragmanı yayınlandı. Asıl hikayenin 2016-2017 yeni sezonunda başlayacağı ima edilen dizide hedef haftanın her cuma günü zirvede yer almak.

Takviyelerin yapıldığı yeni sezon Kiralık Aşk dizisi yine her hafta olduğu günü Cuma günleri yayınlanıyor. Kiralık Aşk 54. yeni bölümüyle 30 Eylül 2016 Cuma günü 20:00’da Star Tv ekranlarında olacaktır.

Ömer aşkı mı yoksa gururu ve prensiplerini mi seçecek? Vakti gelen gerçeklerde bu defa Defne yükselişe geçiyor. Kararlılık göstereceği yeni sezonda başı dik. Kartları yeniden dağıtmak için Neriman sahneye çıkıyor. Pamir, Defne için ‘Kiralık Aşk’ olarak tutuluyor.

Hayatı karman çorman edecek Pamir Marden ‘Kiralık Aşk’ olarak tutuldu. Yeni sürpriz aşkların yaşanacağı sezonda Seda Berensel sahnede. Öte yandan Sinyor İplikçi kavrulmuş aşkıyla daha güçlü ve azimli dönüyor. Şimdi asıl hikaye vakti geldi işte başlıyor.

Kiralık Aşk 54. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?