Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Kiralık Aşk 69. Bölüm Final Fragmanı 20 Ocak Cuma

Kiralık Aşk 69. bölüm final fragmanı bu akşam yayınlanan büyüleyici bölümün ardından izleyiciye sunuldu. Kiralık Aşk’ın yayınlanan final fragmanını ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. Kiralık Aşk gelecek hafta final bölümüyle 20 Ocak 2017 Cuma günü Star Tv ekranlarında sizlerle olacak.  DefÖm sonunda apayrı bir heyecan içerisindedir. Defne acaba hamile mi? Defne tam bu soruyu sorgularken, Ömer’de ise sır ortaya çıkmıştır. Diğer yandan devlerin kapışması […]

Kiralık Aşk 69. Bölüm Final Fragmanı 20 Ocak Cuma
13 Ocak 2017 - 20:10 'de eklendi.

Kiralık Aşk 69. bölüm final fragmanı bu akşam yayınlanan büyüleyici bölümün ardından izleyiciye sunuldu. Kiralık Aşk’ın yayınlanan final fragmanını ilk olarak buradan seyredebilirsiniz. Kiralık Aşk gelecek hafta final bölümüyle 20 Ocak 2017 Cuma günü Star Tv ekranlarında sizlerle olacak. 

DefÖm sonunda apayrı bir heyecan içerisindedir. Defne acaba hamile mi? Defne tam bu soruyu sorgularken, Ömer’de ise sır ortaya çıkmıştır. Diğer yandan devlerin kapışması vardır. Koray’ın takımına karşı Ömer ve Sinan’ın ekibi sahada. Kazanan Koray’ın takımı olursa eğer Ömer’in doğacak çocuğunun ismi Koray olması öngörüldü. Maçın hakemliğini ise Aytekin üstlendi.

Ayrıca Defne’nin ailesi ile barış sinyalleri verildi. Sonunda barışmak için ilk adım atıldı. Sokak köpeklerine kulübe hazırlayan İso’nun bu hareketi ise büyük öncülük oldu.

Kiralık Aşk Final Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER