Dizi Haberleri > Kiralık Aşk Ayşegül Kimdir Gizem Deniz Yeni Dizisi Rolü

Kiralık Aşk Ayşegül Kimdir Gizem Deniz Yeni Dizisi Rolü

Kiralık Aşk Ayşegül Kimdir Gizem Deniz Yeni Dizisi Rolü

Geçen sezonun ardından 2. sezonu ile çok yakında yeniden ekranların karşısına çıkacak olan Kiralık Aşk yeni sezonda Gizem Denizci ile anlaştı. Güzel oyuncu Gizem Denizci yer aldığı Kiralık Aşk dizisinde Ayşegül karakterine hayat vermektedir. Gizem Denizci şimdiye kadar oynadığı dizi ve filmlerde başarı elde etmiştir. […]

23 Eylül 2016 - 21:59

Geçen sezonun ardından 2. sezonu ile çok yakında yeniden ekranların karşısına çıkacak olan Kiralık Aşk yeni sezonda Gizem Denizci ile anlaştı. Güzel oyuncu Gizem Denizci yer aldığı Kiralık Aşk dizisinde Ayşegül karakterine hayat vermektedir. Gizem Denizci şimdiye kadar oynadığı dizi ve filmlerde başarı elde etmiştir.

Bilecik doğumlu Denizci 29 Ağustos 1988 senesinde dünyaya gelmiştir. İlkokul yıllarında oyunculuk hayali kuran Denizci o zamanlardan oyunculuğa adım atmıştır. O yıllarda oyunculuk eğitimi almış ve skeçlerde oynamıştır. Halen Marmara Üniversitesinde Ekonometri bölümünde okumaktadır.

İlk dizi kariyerine Adanalı dizisinde başlangıç yapan güzel oyuncu daha sonra Geniş Aile ve Lale Devri dizilerinde rol almıştır. Ayrıca film kariyeride olan oyuncu Kolpaçino Bir Şehir Efsanesi ile Evim Sensin filmlerinde rol aldı.

kiralik-ask-gizem-denizci-kimdir

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?