Dizi Haberleri > Kiralık Aşk Nerede Çekiliyor Yeni Sezon Çekimleri Nerede Başladı?

Kiralık Aşk Nerede Çekiliyor Yeni Sezon Çekimleri Nerede Başladı?

Kiralık Aşk Nerede Çekiliyor Yeni Sezon Çekimleri Nerede Başladı?

Elçin Sangu ve Barış Arduç’un başrollerini paylaştığı Kiralık Aşk dizisi yeni sezon ilk bölümünü yurt dışında çekti. Yeni sezonda fark yaratmak isteyen teknik ekip 52. bölümünü yurt dışında kurduğu sette çekimlerini tamamladı. Peki ya 52. bölüm nerede çekildi? merak edilen bu sorunun cevaplarını yanıtlayalım. Yeni […]

23 Eylül 2016 - 19:29

Elçin Sangu ve Barış Arduç’un başrollerini paylaştığı Kiralık Aşk dizisi yeni sezon ilk bölümünü yurt dışında çekti. Yeni sezonda fark yaratmak isteyen teknik ekip 52. bölümünü yurt dışında kurduğu sette çekimlerini tamamladı. Peki ya 52. bölüm nerede çekildi? merak edilen bu sorunun cevaplarını yanıtlayalım.

Yeni sezonun ilk bölümünden izleyiciyi etkisi altına alacağı düşünülen çekimler için İtalya düşünüldü. İtalya’nın Roma kentinde çekilen ilk bölümde büyülü sahneler dikkat çekti. Aşk şehri Roma’nın eşsiz görünümünü ekranlara taşıyan Kiralık Aşk dizisi bu sezon yine adından sıkça söz ettirecek. Dizi yeni sezon ilk bölümünün ardından sezon boyunca İstanbul’da çekimlerini  sürdürecek. İstanbul Bahçelievler’de Defne ve Ömer’in çalıştıkları ofis bulunurken Sarıyer’de ise Defne’nin evi  ve Ömer’in evi bulunmaktadır. Yine her hafta Cuma günleri Star tv’de yayınlanacak olan Kiralık Aşk dizisinde ayrıca yeni oyuncular göz doldurdu. Bir Aşk Hikayesi dizisiyle yıldızı parlayan Seçkin Özdemir faktörü yeni sezonda büyük etken olacak.

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?