Kiralık Aşk Oyuncuları Yeni Sezon Yeni Katılan ve Ayrılan Oyuncular 2. Sezon

Barış Arduç ile Elçin Sangu’nun başrollerini paylaştığı dizinin yeni sezon öncesi hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Yeni sezon öncesi yeni isimlerle masaya oturan ekipte anlaşmalar yapılmaya başlandı. Diziden ayrılan Sinem Öztürk’ün yerine çalışmalar devam ediyor.

Bir dönem ‘Bir Aşk Hikayesi’ ile gündeme oturan ünlü oyuncu Seçkin Özdemir ile anlaşmaya varıldı. Başarılı oyuncu Özdemir yeni sezonda Kiralık Aşk dizisine hayat verecektir.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar dizisinde Nazlı karakterine hayat veren Müjde Uzman yeni sezonda Kiralık Aşk dizisinde yer alacaktır. Yeni sezon öncesi transfer edilen Uzman , Seda Berensel karakteriyle rol alacaktır.

Kiralık Aşk dizisi konusu

Kiralık Aşk dizisi yine romantik komedi tarzında. Özellikle Fox Tv ekranlarında yayınlanan Aşk Yeniden, Kiraz Mevsimi gibi dizilerin çok reyting alması sebebiyle tüm yapımlar romantik komedi tarzında diziler hazırlamaya başladı.
Kiralık Aşk dizisinde fakir ama gururlu Defne ile zengin ve gururlu Sinan’ın aşklarını izleyeceğiz. Sinan’ın ailesi çok zengin ancak o kendi parasını kendi kazanma niyetinde arkadaşları ile girdikleri ayakkabı işinde oldukça başarılılılar. Defne ise babasını kaybetmiş güzel bir kız Defne, ailesinin geçimini garsonluk yaparak kazanmakta. Sinan ile de çalıştıkları restoranda karşılaşan Defne bakalım Sinan’ın teklifine nasıl bir yanıt verecek.

 Kiralık Aşk dizisi oyuncuları

Yeni Katılan Oyuncular;

Seçkin Özdemir (Pamir MardenKimdir?

İstanbul doğumlu Özdemir 25 Ağustos 1981 tarihinde dünyaya gelmiştir. Kocaeli Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesini bitirdikten sonra radyo programcılığı yapmaya başladı. Daha sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro eğitimi alan başarılı oyuncu Yaban Gülü dizisi ile oyunculuk kariyerine başlangıç yaptı. Bir Aşk Hikayesi dizisinde fenomen olan yakışıklı oyuncu en son Acı Aşk dizisinde rol almıştı.

seckin-ozdemir-kimdir

Müjde Uzman (Seda BerenselKimdir?

İstanbul doğumlu Uzman 26 Eylül 1984 tarihinde dünyaya gelmiştir. Kariyerine modellikle başlayan Uzman daha sonra oyunculuk yapmaya başladı. Paramparça Aşklar dizisi ile oyunculuğu başlayan başarılı oyuncu Nil karakterine hayat vermiştir. Bir çok diziye hayat veren oyuncu Muhteşem Yüzyıl ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizileriyle ününe ün kattı.

mujde-uzman-kimdir

Gizem Denizci (AyşegülKimdir?

29 Ağustos 1988 senesinde Bilecik’te dünyaya gelmiştir. İlkokul yıllarında oyunculuk hayali kuran Denizci o zamanlardan oyunculuğa adım atmıştır. O yıllarda oyunculuk eğitimi almış ve skeçlerde oynamıştır. Halen Marmara Üniversitesinde Ekonometri bölümünde okumaktadır. İlk dizi kariyerine Adanalı dizisinde başlangıç yapan güzel oyuncu daha sonra Geniş Aile ve Lale Devri dizilerinde rol almıştır. Ayrıca film kariyeride olan oyuncu Kolpaçino Bir Şehir Efsanesi ile Evim Sensin filmlerinde rol aldı.

gizem-denizci

Devam Eden Oyuncular;

Barış Arduç (Ömer) Kimdir?

1987 Ankara doğumlu olan yakışıklı oyuncumuz 28 yaşındadır. Benim İçin Üzülme dizisinde canlandırdığı Ahmet karakteri ile ünlenmiştir.Son olarak Racon Ailem İçin dizisinde ki performansı ile dikkat çekmişti.

baris-arduc

Elçin SANGU (Defne) Kimdir?

1988 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu 27 yaşındadır. Mersin Üniversitesi opera bölümü mezunudur. Son olarak Sevdam Alabora dizisinde Kadir Doğulu ile başrol oynama şansını elde etmiştir.

kiralik-ask-dizisi-defne

Salih Bademci (Sinan):

1984 İzmir doğumlu olan yakışıklı sinema ve dizi oyuncusu 31 yaşındadır. 1.80 cm boy uzunluğuna sahip oyuncumuz. Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde hukuk fakültesi öğrencisini canlandırmıştır. Son olarak ise Kanal D’nin Ulan İstanbul dizisinde Ceyhun komiser karakterine başarılı şekilde hayat vermiştir.

kiralik-ask-dizisi-sinan

Ayberk Atilla(Usta):

Son olarak Seksenler dizisinde bakkal olarak rol almıştır . Kiralık Aşk dizisinde ayakkabı ustası olarak rol almıştır. Ömer’in önem verdiği sevdiği saydığı ustasıdır.

Ayberk-Atilla-Kiralık-Aşk-dizisi-oyuncu-kadrosu

Levent ÜLGEN (Necmi):

Akasya Durağı dizisinde rol almış ve izleyicinin beğenisini kazanmıştıNeriman’ın kocasıdır. Tek amacı Ömer’i evlendirip yalıya kavuşmaktır. Bu amaç için her şeyi yapacak kadar  gözü karadır.

Levent-ÜLGEN-kiralık-aşk-dizisi-oyuncu-kadrosu

Kerem FIRTINA (İsmail):

Kurtlar Vadisi Pusu ve Karadayı dizilerinde yardımcı oyuncu olarak yer almıştır.

kiralık-aşk-ismail-kerem-fırtına

Nergis KUMBASAR(Neriman):

Ömer’in yengesidir. Ömer’i evlendirmek için elinden geleni yapacaktır. Ömer’in iş kolik olması sebebi ile Defne’ye para verir ve ikna eder.
Nergis-KUMBASAR-kiralık-aşk-dizisi-oyuncu-kadrsou

Ferdi Merter(Hulusi) Ömer’in dedesi

Ferdi-MerterHulusi-kiralık-aşk-oyuncu-kadrosu

Onur Büyüktopçu(Koray)

Onur-BüyüktopçuKoray-kiralık-aşk-oyuncu-kadrosu

Sanem Yeles(Nihan)

Nihan-Sanem-Yeles-kiralık-aşk-oyuncu-kadrosu

Hikmet Körmükçü(Türkan)

 Hikmet-KörmükçüTürkan-kiralık-aşk-oyuncu-kadrosu

Devrim Yalçın(Deniz): 
 deniz-devrim-onenc

Diziden Ayrılan Oyuncular;

Elifcan Ongurlar (Fikret Gallo):

Gallo karakterini Atv ekranlarında yayınlanan Kara ekmek dizisindeki Mine karakteri ile tanıdığımız Elifcan Ongurlar canlandırıyor. Fikret Gallo karakterinin ünlü bir tasarımcı olduğu belirtiliyor. Sosyal medyada 1 haftadır ismi geçen Galo karakteri ni canlandıran Elifcan Ongurlar’ın kim olduğunuda son bölümde görmüş olduk. Ancak Galo’nun bir kadın olarak ortaya çıkması herkesin kafasında soru işaretleri oluşmasına sebep oldu.

elifcan-ongurlar-kimdir

Sinem ÖZTÜRK (Yasemin);

1985 İstanbul doğumlu ola Türk Sineme ve dizi oyuncusu 30 yaşındadır. Arka Sıralar dizisinde hayat verdiği Gamze karakteri ile tanınır. Son olarak Huzur Sokağı dizisinde Şükran karakterini canlandırmıştır

Ömer’in ayakkabı şirketinde müdürdür. Ömer’i sevmektedir. Alımlı bakımlı bir kızdır ve Defne’yi hiç sevmemekte ömer’den kıskanmaktadır.

sinem-ozturk-kiralik-ask-yasemin

Gülden Güney (Gudubet):

kiralik-ask-gudubet-kim

Leyla Lydia Tuğutlu (İz): Ömer’in eski sevgilisi. Diziye 16.bölümde dahil oldu.

kiralik-ask-leyla-lydia-tugutlu2

Ragıp Gülen (Zübeyir): Vedat karakterine yerine diziye dahil olan başarılı bir oyuncudur.

Kiralık Aşk Zübeyir

Barış Murat Yağcı : Eymen karakteri ile Kiralık Aşk dizisinde…

baris-murat-yagci-eymen-kiralik-ask-yeni

 Kiralık Aşk dizisi oyuncu kadrosu ile gelişmeler geldikçe siz değerli ziyaretçilerimiz ile paylaşacağız.

Related Articles

4 yorum

 1. İsim *

  bu diziyi ben cok begendim

 2. Uzuk Annayewa

  Men kiralik ask dizisini cok sevyorum Omer Defne siz cok mutly olun ikinizde sevdiklerniz insanlarla

 3. kader

  Keşke yasemin gitmeseydi iydi onun yerin sude gitseydi

 4. Defne Azimova

  Ben bu diziyi çok seviyorum yeni sezonu dört gözle bekliyorum

Post your comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.