Dizi Haberleri > Kiralık Aşk Yeni Sezon Fragman 53. Bölüm Fragmanı Yayınlandı (23 Eylül Cuma)

Kiralık Aşk Yeni Sezon Fragman 53. Bölüm Fragmanı Yayınlandı (23 Eylül Cuma)

Kiralık Aşk Yeni Sezon Fragman 53. Bölüm Fragmanı Yayınlandı (23 Eylül Cuma)

Geçtiğimiz sezon Star Tv ekranlarında yayın hayatına giren Kiralık Aşk dizisinin 53. bölüm 2016-2017 yeni sezon fragmanı yayınlandı. Dizinin genel izleyici kitlesine müjdeli haber sonunda geldi. Merakla beklenen yeni sezonunda bombalar patladı. Başrollerini Elçin Sangu ve Barış Aruç‘un paylaştığı Romantik-Komedi dizisi 2. sezonu ile çok yakında […]

22 Eylül 2016 - 17:28

Geçtiğimiz sezon Star Tv ekranlarında yayın hayatına giren Kiralık Aşk dizisinin 53. bölüm 2016-2017 yeni sezon fragmanı yayınlandı.

Dizinin genel izleyici kitlesine müjdeli haber sonunda geldi. Merakla beklenen yeni sezonunda bombalar patladı. Başrollerini Elçin Sangu ve Barış Aruç‘un paylaştığı Romantik-Komedi dizisi 2. sezonu ile çok yakında yayın hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Reytinglerde zirve yarışında önemli yol kateden Kiralık Aşk yeni sezonunda yayınlanan fragmanı ile iddialı olduğunu kanıtladı.

Cuma akşamlarının fenomen dizisi Kiralık Aşk 2. sezon ilk bölümünden itibaren 23 Eylül 2016 Cuma günü Star Tv ekranlarında başlıyor.

Kiralık Aşk Yeni Sezon 53. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

(1 Yorum var)

  • Yine rüya ise çok saçma olur. Ömer İtalyada evlendi deniyor oda çok saçma…Umarım daha makul ve küskünlüklerden uzak bölümler izleriz. Komediden çok gerginliklerin içinde boğulan aşklar bıktırdı.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?