Dizi Haberleri > Kiraz Mevsimi 52.Bölüm

Kiraz Mevsimi 52.Bölüm

Kiraz Mevsimi 52.Bölüm

Kiraz Mevsimi 52.Bölüm, Kiraz Mevsimi 52.Bölüm hd izle.

03 Ekim 2015 - 23:45

Kiraz Mevsimi 52.Bölümü ile yeni sezona başlıyor. Yeni sezon bölümleri dizi severler tarafından merakla beklenen Kiraz Mevsimi 52.Bölümü ile ekranlara geri dönüyor. Sürprizlerle dolu Kiraz Mevsimi 52.Bölümde neler olacak? Kiraz Mevsimi 52.Bölüm izleyicileri yine Fox TV ekranlarına kilitleyecek. Kiraz Mevsimi 52.Bölüm hakkında tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz

KİRAZ MEVSİMİ 52.BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KİRAZ MEVİSİMİ 52.BÖLÜM ÖZETİ

Yepyeni sezonuyla geri dönen, Cumartesi akşamlarının merakla beklenen dizisi Kiraz Mevsimi’nde heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Düğünde olanlar nedeniyle gergin olan Ayaz’ın söyledikleri, sinirleri zaten bozuk olan Öykü’yü çok üzer ve ani bir karar almasına neden olur. Arkadaşları, Öykü ve Ayaz’ı bir araya getirmek için uğraşırlarken inatçı ve gururlu aşıklar kırgınlıklarını bir tarafa bırakıp kavuşabilecekler midir? Öykü’nün İtalya’da karşılaştığı Nazmi beyin, Öykü’nün hayatını tamamen değiştirecek ve çevresindeki herkesi etkileyecek hamlesi ne olacaktır? Yaşadıkları her üzüntü, kavga, tartışmadan sonra her şeye rağmen yine de mutluluğu bulan Öykü ve Ayaz’ı yeni sezonda arkadaşlarıyla dramatik, komik ve romantik maceralar bekliyor.

KİRAZ MEVSİMİ GENEL HİKAYE

Öykü, tekstil ve moda tasarımı bölümü öğrencisi, akıllı ve güzel bir kızdır. En büyük hayali başarılı bir moda tasarımcısı olmaktır. Bu konuda kendisine örnek aldığı ünlü modacı Önem Dinçer’e çizimlerini ulaştırmak için çok uğraşır. Öykü, en sonunda onun dikkatini çekmeyi başarır. Bu sırada hayatının aşkıyla karşılaşır: Ayaz Dinçer…  Ayaz, Öykü’nün platonik aşık olduğu Mete’nin ortağı, aynı zamanda da idolü Önem Dinçer’in oğludur. 
 
Ayaz, yakışıklı çapkın bir mimardır. Aşka inanmayan, bugüne dek hep tek gecelik ilişkiler yaşamış biridir. Öykü’yle hayatları kesişen Ayaz, ilk kez bir kızdan gerçekten etkilenir. Öykü’den daha ilk anda çok hoşlanır. Öykü’nün saf, çocuk halleri Ayaz’ın çok hoşuna gider. Ancak Öykü, Mete’ye aşıktır. Bunu öğrenen Ayaz, üzülerek de olsa ikiliyi bir araya getirmeye çalışır. Öykü ise, Mete’ye olan duygularını saklama peşindedir. Bir yanlış anlaşılma sonucu Öykü ve Ayaz sevgili taklidi yapmak zorunda kalırlar. Ancak ikili, zamanla birbirlerine gerçekten aşık olurlar. 
 
Öykü, çocukluğundan beri hayalini kurduğu moda dünyasında adım adım başarı merdivenlerini çıkarken, aynı zamanda ilk defa Ayaz’la gerçek aşkı tadacaktır. 

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?