Dizi Haberleri > Kırgın Çiçekler 53. Bölüm Fragmanı Pazartesi (3 Ekim)

Kırgın Çiçekler 53. Bölüm Fragmanı Pazartesi (3 Ekim)

Kırgın Çiçekler 53. Bölüm Fragmanı Pazartesi (3 Ekim)

Atv ekranlarının Kırgın Çiçekler dizisi yeni sezonda oldukça fazla ümitli. Sevilen dizi Kırgın Çiçekler’in bu akşam yeni bölümü bitiminde 53. yeni bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Pazartesi gününün fenomen dizisi yeni sezonda kaldığı yerden aynı gününde ve saatinde sizlerle olmaya devam ediyor. Meral’in ölümü kızları nasıl etkileyecek? Meral’in […]

26 Eylül 2016 - 22:48

Atv ekranlarının Kırgın Çiçekler dizisi yeni sezonda oldukça fazla ümitli. Sevilen dizi Kırgın Çiçekler’in bu akşam yeni bölümü bitiminde 53. yeni bölüm fragmanı hemen yayınlandı. Pazartesi gününün fenomen dizisi yeni sezonda kaldığı yerden aynı gününde ve saatinde sizlerle olmaya devam ediyor. Meral’in ölümü kızları nasıl etkileyecek? Meral’in katili yakalanacak mı?  Kırgın Çiçekler 3 Ekim 2016 Pazartesi günü saat 20:00’da Atv ekranlarında 53. bölümüyle sizlerle olacaktır.

Kırgın Çiçekler Son Bölüm Özeti Neler Oldu Neler Yaşandı

Meral’in ölümü kızları derinden üzmüştür. Kızlar hastaneden ayrılmış ve Meral’in yokluğuna alışmaya başlamışlardır. Kızlar için şartların zorlaştığı günlerde Feride için kızlar seferber olur. Öte yandan para ve kalacak yer bulması gereken Kader şartları annesi için zorlamak ister.

Kırgın Çiçekler 53. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?