Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Kırgın Çiçekler 62. Bölüm Fragmanı yayınlandı Atv 5 aralık pazartesi

Atv’nin Kırgın Çiçekler’i her hafta pazartesi günleri yeni bölümleriyle ilgi görmeye devam ediyor. Bu akşam yeni bölümü yayınlanan dizinin bitiminden sonra tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Kırgın Çiçekler 62. bölüm fragmanı sitemize eklendi. Yayınlanan fragmanda gelecek bölümün sırrı ortaya çıktı. Cemre yeniden eskisi kadar zengin olduğu için çok mutludur. Cemre mutluluğunu arkadaşlarıyla özel bir günde paylaşmak ister. Nazan […]

Kırgın Çiçekler 62. Bölüm Fragmanı yayınlandı Atv 5 aralık pazartesi
28 Kasım 2016 - 22:52 'de eklendi.

Atv’nin Kırgın Çiçekler’i her hafta pazartesi günleri yeni bölümleriyle ilgi görmeye devam ediyor. Bu akşam yeni bölümü yayınlanan dizinin bitiminden sonra tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Kırgın Çiçekler 62. bölüm fragmanı sitemize eklendi. Yayınlanan fragmanda gelecek bölümün sırrı ortaya çıktı.

Cemre yeniden eskisi kadar zengin olduğu için çok mutludur. Cemre mutluluğunu arkadaşlarıyla özel bir günde paylaşmak ister. Nazan evlerini Cemre’ye bırakınca kendisine kalacak yer bulmak durumunda kalır.

Toprak‘la zaman zaman tartışan Feride aralarının bozuk olmasını Özlem‘e bağlar. Cemre mutluluğunu paylaşmak için Nazan’ın evinde bir kutlama partisi düzenler. Hem parasını hemde evini kızlara kaptıran Defne intikam almak için harekete geçer.

Kırgın Çiçekler 62. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER