Dizi Haberleri > Kırgın Çiçekler 67. Bölüm Fragmanı 16 Ocak Pazartesi

Kırgın Çiçekler 67. Bölüm Fragmanı 16 Ocak Pazartesi

Kırgın Çiçekler 67. Bölüm Fragmanı 16 Ocak Pazartesi

Atv’nin Kırgın Çiçekler’i her hafta pazartesi günleri yeni bölümleriyle ilgi görmeye devam ediyor. Kırgın Çiçekler 67. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Bu akşam yeni bölümü yayınlanan dizinin bitiminden sonra tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Mesude mahkum bir şekilde, Eylül‘ün çığlık […]

09 Ocak 2017 - 17:46

Atv’nin Kırgın Çiçekler’i her hafta pazartesi günleri yeni bölümleriyle ilgi görmeye devam ediyor. Kırgın Çiçekler 67. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Bu akşam yeni bölümü yayınlanan dizinin bitiminden sonra tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Mesude mahkum bir şekilde, Eylül‘ün çığlık seslerini duyar. Eylül ise yaşadığı korku ile annesinin yanına sığınmıştır. Mesude sonunda Kemal’in iç yüzünü görmüştür. Öte yandan Songül, Zehra‘dan şüphelenmektedir. Sadullah ise bir yanda Songül diğer yanda Zehra arasında sıkışıp kalır.

Hem Mesude‘yi hemde çocukları büyük bir dertten kurtarmak isteyen kızların planı vardır. Fakat Zehra’nın olaya dahil oluşuyla karmakarışık hal alır. Meral, Mert‘in teklifiyle mutluluktan havalara uçmuş olsa bile Mert’in gerçek yüzünü görecektir. Kırgın Çiçekler 67. yeni bölümü ile gelecek hafta aynı gününde sizlerle olacak.

Kırgın Çiçekler 67. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?