Dizi Haberleri > Kırgın Çiçekler 68. Bölüm Fragmanı 23 Ocak Pazartesi

Kırgın Çiçekler 68. Bölüm Fragmanı 23 Ocak Pazartesi

Kırgın Çiçekler 68. Bölüm Fragmanı 23 Ocak Pazartesi

Atv’nin Kırgın Çiçekler’i her hafta pazartesi günleri yeni bölümleriyle ilgi görmeye devam ediyor. Kırgın Çiçekler 68. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Bu akşam yeni bölümü yayınlanan dizinin bitiminden sonra tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Mert hastaneye kaldırılırken yaşanan olayın tek […]

16 Ocak 2017 - 19:08

Atv’nin Kırgın Çiçekler’i her hafta pazartesi günleri yeni bölümleriyle ilgi görmeye devam ediyor. Kırgın Çiçekler 68. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Bu akşam yeni bölümü yayınlanan dizinin bitiminden sonra tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Mert hastaneye kaldırılırken yaşanan olayın tek suçlusu olarak görülen Meral ise polisler tarafından tutuklanır. Mert’in annesi Meral’den davacı olurken Feride’de boş durmaz kızı için karşı dava açar. Kızlar Meral’in akıbeti için oldukça endişelidir. Eylül annesini görebilmek için her şeyi göze alır.

Kemal Eylül’e karşı Mesude’yi koz olarak kullanır. Songül çaresiz Sadullah’ın kararını kabullenir. Songül gelecekte kendilerini nelerin beklediğini bilmeden hayatın akışına kendini kaptırır.Kırgın Çiçekler 68. yeni bölümü ile gelecek hafta aynı gününde sizlerle olacak.

Kırgın Çiçekler 68. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?