Dizi Haberleri > Kırgın Çiçekler 70. Bölüm Fragmanı 6 Şubat Pazartesi

Kırgın Çiçekler 70. Bölüm Fragmanı 6 Şubat Pazartesi

Kırgın Çiçekler 70. Bölüm Fragmanı 6 Şubat Pazartesi

Atv’nin Kırgın Çiçekler’i her hafta pazartesi günleri yeni bölümleriyle ilgi görmeye devam ediyor. Kırgın Çiçekler 70. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Bu akşam yeni bölümü yayınlanan dizinin bitiminden sonra tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Kemal Eylül’ü eve götürmek için ikna […]

30 Ocak 2017 - 11:59

Atv’nin Kırgın Çiçekler’i her hafta pazartesi günleri yeni bölümleriyle ilgi görmeye devam ediyor. Kırgın Çiçekler 70. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Bu akşam yeni bölümü yayınlanan dizinin bitiminden sonra tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Kemal Eylül’ü eve götürmek için ikna etmeye çalışırken Eylül herkesten habersiz Atakan’ın evine gider. Kemal Eylül’ü almak için polislerle birlikte Atakan’ın kapısına dayanır. Feride Eylül’ün tehlikede olduğunun farkındadır ve harekete geçer. Defne öz ailesini bulmak için Nerima’la sıkı bir pazarlık yapar. Zehra Selin’in parasını alabilmek için Songül’e karşı iş birliği yapar. Eylül Kemal’den korkusuna ilginç bir adım atar. Kemal’in hapse girme korkusu akıl almaz bir şey yaptırır.

Kırgın Çiçekler 70. Bölüm Fragmanı

YORUM YAP

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?