Dizi Haberleri – Dizi Fragmanları – Oyuncu Haberleri

Kırgın Çiçekler 77. Bölüm Fragmanı Kemal Yakalanacak mıdır?

Atv’nin Kırgın Çiçekler’i her hafta pazartesi günleri yeni bölümleriyle ilgi görmeye devam ediyor. Kırgın Çiçekler 77. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Bu akşam yeni bölümü yayınlanan dizinin bitiminden sonra tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.. Eylül, Kemal’den aldığı telefonla tehdide uğramış ve korkuya kapılmıştır. Eylül, Kemal’den aldığı telefonla tehdide uğramış ve korkuya […]

Kırgın Çiçekler 77. Bölüm Fragmanı Kemal Yakalanacak mıdır?
20 Mart 2017 - 15:23 'de eklendi.

Atv’nin Kırgın Çiçekler’i her hafta pazartesi günleri yeni bölümleriyle ilgi görmeye devam ediyor. Kırgın Çiçekler 77. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklendi. Bu akşam yeni bölümü yayınlanan dizinin bitiminden sonra tanıtım fragmanı izleyiciye sunuldu. Yayınlanan fragmanı ilk olarak buradan izleyebilirsiniz. İyi seyirler..

Eylül, Kemal’den aldığı telefonla tehdide uğramış ve korkuya kapılmıştır. Eylül, Kemal’den aldığı telefonla tehdide uğramış ve korkuya kapılmıştır. Kızların sağlığını düşünen Feride, üniversite sınavının ardından kızları farklı bir yurda nakletmek ister. Kızlarda başka bir alternatifin olmadığını düşünerek kabul etmek zorunda kalır.

Eylül’ün Cemre ve Serkan’la yüzleşmesinde, Serkan gerçeği inkar etmez. Diğer yandan Songül’ün kına gecesinde evin taşlanması herkesi tedirgin eder. Eylül’e ulaşmanın yeni bir formülünü bulan Kemal, kızını korumak isteyen Mesude’yi karşısında bulmuştur.

Kırgın Çiçekler 77. Bölüm Fragmanı

Etiketler :
SON DAKİKA
Wordpress Tema indir
İLGİLİ HABERLER